Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha a srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha a srác határozott és hamar bejut a bugyitokba?

Figyelt kérdés

máj. 8. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ miben határozott. Ha az élet dolgaiban,azt szeretem és nagyobb az esélye,de ha csak határozottan be akar jutni a bugyimba,akkor határozottak küldöm el a fenébe.
máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha szexre kerul a sor igen. Ne tokoljon mar.
máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha kapcsolat vele a cél, akkor nem.
máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretem ha egy férfi határozott, és érzem, hogy kíván. Engem baromira felizgat.
máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,nőkènt izgató a határozottság ès a rámenőssèg, de csak akkor, ha èrzèkkel alkalmazzák ezeket. Amikor látszik, hogy az adott fèrfi, amúgy a nőre is tud figyelni, hogy neki jó legyen. Ès nem az önbizalomhiányt próbálják leplezni a túltolt nyomulással. Nem bántáskènt, de nem tartom kizártnak, hogy ez áll a kèrdès motivációja mögött. A normálisabb nők ezt megèrzik. Ilyen esetben tanácsosabb inkább egy szerènyebb stìlust kèpviselni, mert vannak olyan csajok is, akik arra buknak. De amikor èrződik, hogy a sok èvnyi bènázát ès önbizalomhiányt egy hirtelen durva nyomulással próbálja komoenzálni valaki, az sokkal bènábban nèz ki. Tök jó, ha èszreveszed, hogy ezen változtatni kellene, csak nem ilyen módon. Èrdemes lehet egy picit lassabban valódi önbizalmat felèpìteni, mert meglátszik. Nem biztos, hogy ìgy van, csak tippelek. Találkoztam màr egy-kèt ilyen fiú kezdemènyezèsèvel ès ezek a szegènyek nem látják, hogy külső szemmel látszik rajtuk, hogy erőltetett a dolog, ès nem sajátjuk az adott viselkedès. Hajrá!
máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!