Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abbahagyni az orális szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyni az orális szexet mennyire oké?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem igazán volt még ilyenbe részem,hogy felhergeltek orálisan, majdnem elmentem, de nem fejezte be. Mintha direkt csinálta volna. Persze a tudtára adtam,hogy közeledek.
máj. 9. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Folytatás?
máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is szándékosan csinálta. Ez egyáltalán nem oké, van aki ilyenkor be is tud görcsölni. Igaz ezt csak hallomásból tudom.


Én soha nem tennék ilyet, és az aktust is elhúzom hogy összejöjjön a nőnek. Persze ez utóbbi nem mindig sikerül.

máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez gyakorlatilag egy főbenjáró bűn. Szó szerint hallatlan amit tett.
máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van aki elnyújtja, hogy később folytathassa. De akkor folytassa, ne hagyjon már ott parlagon kielégületlenül 😅
máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem volt folytatás. Szex után kielégítettem orálisan,majd ő elkezdett nyalni és abbahagyta. (Szex közben se volt orgazmusom)
máj. 9. 09:59
 6/17 anonim ***** válasza:

#5

Nem szép.

máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 bolognai a kedvencem ***** válasza:

Ez így elég paraszt dolog tőle.

Gyakorlatilag fogta magát felállt és elment a dolgára?

máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez történt. Még ő volt felháborodva,hogy mit problémázok ezen, merthogy "legalább nekiállt"
máj. 9. 10:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Látszott hogy "unja"? Az én párom többször kijelentette hogy miután elmegy 0 az érdeklődése és ne is számítsak semmi pluszra. Ha kell valami akkor előtte legyen.


Nálunk szex előtt van nyalás és orgazmus. Utána már semmi

máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

#8


Ezen a ponton megérett a kapcsolatotok a szakításra. Mérhetetlen parasztság ez az ő részéről. Nem értem hogy vagy képes egy ilyen szintű ordenáré viselkedést eltűrni tőle..

máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!