Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után nektek is bevág a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után nektek is bevág a tanga?

Figyelt kérdés

Új pasim van akivel még nem voltam együtt, barátnőm azt mondta, hogy készüljek fel hogy lehet pár napig nem tudok majd tangát felvenni. A történet onnan indult hogy elmondtam hogy nem átlagos mérete van és tudja rólam hogy nem baba puncim van hanem olyan "salátás". Szerinte ha rendesen "megcsinál" akkor be fog vágni a bugyi még pár napig , készüljek fel. Ez tényleg így van?

Bocs a bugyuta kérdés miatt, még nem volt ilyen.


máj. 9. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem szokott bevágni, pedig voltam már 23 centis pasival is.
máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem se szokott bevagni.
máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget se hallottam még
máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődre ne hallgass ezek után...
máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy butaság 😂
máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Befog vágni, de csak hátul a segglyuknál, ha eléggé kikormol a srác. Elől nem vágik be mert fennakad a saláta p.nán.
máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Sikos klinika budapest / vagy ahol gondolod. Nekem 300 volt tavaly. + Utazasi koltcseg + cataflam. Volt szovodmenyem aprobb veromleny... Magatol tisztult. Nem kellett muteni! Volt csomoatvagas. Es a varratszedes nincs mivel felszivodo! Emiatt vegul jo dontes volt. Akar 2x is ujra vegigcsinalnam. Pokol volt a szovodmeny. De szep lett. Csak 1 honappal tovabb gyogyult. Az kamu hogy csak 4 hetig ne szexelj ha intim plasztikaztatsz. Nekem 5 honap volt. Abszolut megerte.


Nem volt regen "baba" odalenn. Es? Nehogymar ne adassek meg nekem. Hat szepen formara vagattam. Felet otthagytam kb a testresznek. De most olyan mint amit akartam.


Amugy ha nem atlagos a pasid merete es aggodalmad van: mikor latod dontsd el hogy szeretned e ha a mehedig feltolna .. merthogy akar belso verzest es meh szakadast S ezzel mutetet es egyben meddoseged okoz.


Te tudod.


máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Utazasi koltseg* bocs.. elirtam..
máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a kérdezőnek nincs is puncija.
máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ostobaság, csak a szája nagy. Reggelre már nyoma se marad a bájdorongjának.
máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!