Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet én az után érzek szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet én az után érzek szexuális vágyat és romantikus érzelmeket, hogyha egy nő kisfiúként gondoskodik rólam? (mommy kink)

Figyelt kérdés

Most volt egy ehhez hasonló kapcsolatom, ami még lehet folytatódni is fog, nem tudni..


Szeretek belebújni a melleibe, mint egy baba. Nyöszörgöm ha szeretném, hogyha kielégítene. És rettenetes szeparációs szorongásom van ha nem beszélek vele 1-2 napig...


Milyen gyakori ez? Hol kell ilyen nőt találni, ha őt elveszítem?


Amúgy egy jól szituált 30 éves férfi vagyok.



máj. 9. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!