Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki volt már swinger klubban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már swinger klubban utána nem érte kellemetlenség? Pl. összefutott az egyik alkalmi partnerrel valahol (pl. munkahely, szülői értekezlet, esküvő) vagy valamilyen egyéb helyen?

Figyelt kérdés

máj. 9. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Étteremben futottam össze onnan partnerrel. Nem ciki, felnőttek vagyunk.
máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Futottam össze ismerőssel, de nem volt kellemetlen. Nem pletyizhet ő sem hogy hol látott mert ugyebár kiderül egyből hogy ő is ott járt. S futottam össze "kint" is bent megismert partnerrel, na és? Civilizált emberek nem kezdik el mások előtt ecsetelni, hogy mekkora orgiában vettek részt közösen előtte. Egy kacsintás, biccentés és mindenki megy dolgára tovább.
máj. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a barátnőmmel megérkeztünk a parkolóban már ismerős volt az autó de akkor még nem tulajdonítottunk neki nagy jelentőséget . Bent szembesültünk vele, hogy a főnöke és a felesége van ott, övék volt az autó. Nekik és nekünk is kellemetlen volt először de aztán ittunk párat és oldódott a hangulat.
máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolai tanárommal.
máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nagynénémmel... Először baromi ciki volt.
máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a kellemetlen, mikor az ereszen kell lemaszni!
máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!