Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok túl érzékeny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok túl érzékeny vagy más se tenné meg a nő iránt a lépést ?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy nővel,

2honapig tartott a kapcsolatunk aminek már 3honapja vége.

De azért heti 1-2 alkalommal össze járunk vagy alkalmanként mikir úgy jön ki.


A nő szakítás után 2nappal

később kiderült, hogy volt mással. Ezt akkor kicsit erősnek gondoltam.

Szóval nem kimondottan szeretem ezt a nőt de ha le fekszem vele és közben ő maga kozli, hogy más nem játszik rajtam kívül aztán később még is meg tudom, hogy előttem vagy épp utánam is volt mással olyankor mi van ?

Úgy értem ha egy férfi kavar egy nővel de a nő képes bele hazudni a szemébe ilyen téren akkor tulajdon képpén csak engem zavar ez az egész ?

pontosabban csak én vagyok annyira különc férfi, hogy nem kedvelek más ferfi/férfiak után menni egy egy alkalmira az adott nővel ?

Egyébként tiszta a nő igényes ápolt és nem az a lelakott hal szagú természetes.

Más férfi ilyen esetben mit tesz?

Egyébként ha hivom irok és kreesem is őt ő akkor se keres engem és konkrétan eszébe nem jutok.

Szóval hogyan krzeljem ezt a helyzetet ?

Egyébként a nő egy elég nagy ribizli.


máj. 10. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Ne feküdj le vele ha ő mással is le fekszik.Ggusztustalan más tánxérjából jól lakni.
Le feküdnék vele még ha kényelmetlenül is érezném magam.
Nem feküdnék le vele a helyedben.Keres más normális nőt.
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy kezeld, mint egy ribizlit.


Kúrogasd amig tudod!


Mit agyalod túl?


Nyilván értem a dilemmád, de na....


1. Valószínű kedvel azért hazudik, mert nem akar megbántani.


Ennyi.

máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a túl agyalás része nekem ott kezdődik sajna, hogy kissé olyan mint ha szerelmes lennék a nőbe vagy nem is tudom,minél többször fekszem le vele annál jobban kezdek el iránta kötődni.

Ezért Kicsit rosszul esik le feküdni vele úgy, hogy nem tudom előttem kivel mit csinált és nem hogy épp megcsokolnom, de egyenesen maga a sz*x is szinte már rosszul esik, még csak ha gondolok is erre az egészre.

Másrészt azért elég gáznak érzem magamra tekintettel azt hhogy nem birok kielégíteni egy nőt annyira hogy az aksrjon engem. És ne másé legyen vagy ne csak én érezzek akaratom ellenére is kötődést ha le fekszem vele.

máj. 10. 21:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt alaposan ki irtam magamból 😅
máj. 10. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Helyes! Az ha kiírod magadból mar felsiker.


Értem am, a szerelem, meg a kötődés része a szar.


Mondjuk én beteg vagyok, én összehozatnék vele egy gangbanget, vagy ha tudnám kiel kúr még, akkor titokban addigra valahogy becsempészném a faszit azt adnánk a p.csájának, meg a p.nájának alaposan.


Am ne vedd magadra vannak fasz éhese nők akiknek sosem elég egy farok!

máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha már szexelni tudtok egymással talán beszélgess is vele. Mondd el, hogy neked ez nem jó. Ha nem változik, szakíts vele és keress mást.
máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!