Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csaltátok már meg a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a párotok egy olyan kapcsolatban, amikor valóban szerettétek?

Figyelt kérdés
Előfordult már veletek, hogy szerettétek de mégis megcsaltátok az akkori párotok? Ha igen, akkor hogyan történt? Hány évesek voltatok akkor, mi vitt rá titeket és mi történt?

máj. 10. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Le lehet pontozni, de nem, soha. És olyanban sem, akit nem szerettem. Nem vagyok megcsalós típus, van bennem annyi tartás, hogy előtte szakítok, mint a másik háta előtt…

27N

máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Az ember genetikailag nem monogám állatfajta, ez egy felvett viselkedés. Én nem másoknak akarok megfelelni, ezért azt teszem mindig amit éppen megkívánok!
máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első igazi, nagy szerelem sajnos így ért vèget. Már 6 éve együtt voltunk, de nem nyílt meg előttem, nem tervezett velem. Hètköznaponként alig törődött velem. Aztán kiderültek titkai, pl. kizár a lakásából, nem lehet közös, ultimátumot kapott erre az anyjàtól amit elfogadott. Megígérte hétfőn, hogy vasárnap megkéri a kezem, majd kedden mondta, hogy ő ezt nem akarja. Nagyon megtörtem, amikor kiestek a csontvázak a fiókból. Pont ekkor jött egy másik férfi, aki nagyon akart engem és hatalmas volt az összhang. Elgyengültem, de úgy voltam vele, hogy nem hagyhatom ott a régi kapcsolatom csak azért, mert találtam egy jobbat. Még mindig nagyon szerettem a règit, de újabb titkai derültek ki és végül közös megegyezéssel szakítottunk: nem én voltam neki az igazi és nem akart elvenni, nem akart közös lakást, mindent halogatott vagy kizàrt.

Egy darabig szüneteltem, megalapoztam egyedül a saját életem.

Aztán a második, tökéletes férfi a párom lett, 2 éve együtt vagyunk. Ő magától velem tervez, törődik velem minden nap, én vagyok neki a legfontosabb és ő is nekem. Soha nem tudnék más fèrfi szemébe nézni, senkivel nem beszélgetek úgy, nem érdekel senki más. Szerintem ő az igazi.

Máig facsar a bűntudat, hogy az előző barátommal ezt tettem a kapcsolat végén, és nem is tud róla. De nem akartam belé vágni a kést, inkább csak nekem fájjon. Nem érdemeltem meg utólag, hogy elvegyen. Viszont én sem azt a becsapàst és bezárkózást érdemeltem, amit tőle kaptam. Azóta neki is lett egy komoly kapcsolata, a lány minden hobbijában osztozik és látszik rajta, hogy kinyílt, jobban összeillenek. Őszintén örülök, hogy boldogabb.

máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Még úgy sem, hogy két évig nem szexeltünk, mert neki nem ment, én meg már a falat kapartam. Sok-sok orvosi és lelki vizsgálat után inkább szakítottam vele.
máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Tökéletes szerelemben éltünk együtt, egyetem, kutya, jólét, minden 100%. Aztán elment 2 hétre külföldre, én kb első éjjel jól berúgtam és hazavittem egy szőke kiscsajt. Kiderült ráadásul, botrány, de aztán megbocsátott és még sokáig együtt voltunk. Iszonyú hülye voltam.


A következő barátnőmet viszont ezzel az akkor már ex-lánnyal csaltam meg. Brávó.

máj. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, és a kutyával mi lett?
máj. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ott volt a lehetőség és nem hagytam ki. Van ez így.
máj. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem és nem is fogom. Tökéletesen lefedi a mostani párom a szexuàlis fantaziám.
máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak egy olyanba ahol nem volt valodi a szerelem. Szerintem ha igazi nemnagyon tudja megcsalni az illeto a parjat.
máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5. És büszke vagy erre?:D
máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!