Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 feletti nők, ti is ritkábba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők, ti is ritkábban igénylitek a szexet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 évben előbb heti 1, majd mostanában havi 2 alkalomra csökkent. 33 vagyok, 10 éve együtt vagyunk. A szex nagyon jó, senkivel nem volt soha ilyen jó, mint a férjemmel. Az utóbbi két évben különösen sokat teper, ha sor kerül az együttlétre, tényleg egészen elképesztő. De a sok munka, stb úgy le fáraszt, hogy magamtól max két hetente jut eszembe és kezdeményezek. Ha ő kezdeményez, akkor sincs úgy kedvem hozzá, fáradt vagyok, örülök ha a nap végén le tudok feküdni és netezés közben be aludni. Abszolút nem értem magam sem, mert ott ez a kettősség, hogy anno napi 3 is volt, most meg egy hónap alatt sem kívánok annyit, holott a férjem egyre jobb az ágyban, legalább 3 orgazmusom van egy együttlét alkalmával, mégsem jut eszembe hogy szexelni kéne… Nyilván ezt ő is érzi, így már nem is kezdeményez úgy, mert azt mondja rosszul esik neki az elutasítás.

máj. 11. 01:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
megertelek mind a kettotoket sajnos o nehezebben erti meg , ez a ferfiakra jellemzo foleg ha remek partnerek az agyban. Probalj minel tobbet pihenni es ha mod van ra talaljatok egy kis idot csak egymasra ugy hogy elotte kipihentebb vagy , egy kellemes furdo vagy egy kis pihenteto alvas, osszebujas utan esetleg tobb kedved lesz hozza. ismerem az erzest engem betegsegek gatolnak soksor az elvezetben pedig a ferjem odaado es sohanem volt jobb partnerem mint o.
máj. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.Sőt!Kétnaponta szexelünk.Naponta is "eltudnám viselni".
máj. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanez nálunk is, barátnőm 33, én 29, nyilván az én libidóm nagyobb. Majdnem 4 éve együtt vagyunk, az elején szinte naponta nyomtunk, isteni volt a szex, nagyon szenvedélyes, volt, hogy szinte letepert. Aztán fokozatosan eljutottunk arra a szintre, hogy nemrég volt olyan hónap, hogy egyetlen egyszer szexeltünk. Mindig fáradt, nincs kedve, stressz, fáj a feje, stb. És igen, nagyon rosszul esik a sok visszautasítás, pedig teperek, udvarlok, romantikázunk, elutazunk hétvégére csak kettesben, és semmi... Abszolút zéró a libidója, de ami a legjobban zavar, hogy nem is foglalkozik egyáltalán vele, hogy mi lehet az oka. Vagy tényleg 30 felett ez az általános?
máj. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem általános. Nem tudom milyen munkakörben lehetnek ezek a nők. De ha nem is állandóan legalább heti 1-2 alkalom biztosan beleférne mindenkinel.

Ha akarja.

máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező szerintem menj el egy válóperes ügyvédhez, és tájékozódj, hogy mi vár rád.


Hihetetlen, hogy vannak emberek, akik férjhez mennek, majd kitalálják, hogy ők “fáradtak”, meg hogy “csak kéthetente van igényük a szexre”. Hadd súgjam meg, hogy a férjednek naponta lenne igénye RÁD, ezért van veled, ezért vett el feleségül. Eredetileg.

máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Ha nagy ritkán lefekszik velem a feleségem, akkor 3-4-szer is elélvez, de utána sokáig semmi kedve hozzá. Próbálom kérdezni, hogy mi a baj, de azt mondja tök jó a szex velem. Ha többet szeretnék szexelni, akkor jönnek a kifogások. Néha kézzel kielégít, de akkor érezteti, hogy mekkora szivességet tett. Még azt is felajánlottam, hogy mással is csinálhatja, ha szeretné. Nem zárkózott el tőle, de azóta sem történt előrelépés az ügyben. 39f
máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy karrierista és tényleg a munka az oka, akkor el kell dönteni mi a fontosabb az életben, mert hosszú távon ennek nem lesz jó vége. Szerintem semmilyen jól fizető munka nem képes helyettesíteni a kiegyensúlyozott kapcsolatot és nem veheti át az életünk feletti irányítást. Elsősorban nem másoknak, hanem csakis magunknak kell megfelelnünk.
máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálam pont fordítva. Akár naponta csinálnám.😋 A szexhez sose vagyok fáradt

35N

máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Az lemaradt a válaszomból hogy jó pár éve házasok vagyunk mi is.

#8

máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Max megunja aztán keres szeretőt a FFI... ennyi.sok f@pina...
máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!