Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként, menyire vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként, menyire vagy nyaláscentrikus, nőként, mennyire felel meg számodra egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Természetesen, partnered vagy eddigi partnereid véleményéről is írhatsz, ők, miként álltak a p. nyalás témához! (?)

(próbálom úgy fogalmazni, ne cenzúrázzák ki a kérdést, vagyis, nem prűdség miatt írtam így)



máj. 11. 12:16
A kérdező szavazást indított:
Férfiként nekem fontosabb a nyalás, mint a behatolás vagy a nő részéről a viszonzása
Férfiként számomra fontosabb a behatolás
Férfiként számomra fontosabb a furulyáztatás
Férfiként számomra fontosabb a behatolás és a furulyáztatás
Férfiként számomra minden egyformán fontos, nem tudnám rangsorolni
Nőként számomra elsődleges a nyalatás, nem feltétlenül kell a behatolás
Nőként számomra elsődleges a nyalatás, de kell a behatolás is
Nőként számomra elsődleges a behatolás, nem feltétlenül kell a nyalás / vagy nem szeretem
Nőként számomra minden egyformán fontos, nem tudnám rangsorolni
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szeretek nyalni, de tudok, és csinálom ha kell, nem is rosszul szerintem, mert nem egy csajt juttattam így csúcsra. Jelenlegi csajom viszont nem igényli, néha szoktam a változatosságért, de alapból csak a dugástól tud elmenni. Viszont ő imád szopni, mindig leápol a végén.
máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bolognai a kedvencem ***** válasza:
71%

Mik ezek a hülye szavazás lehetőségek?


Tök alap dolog, hogy orálisan kielégítem a másik felet, ha igényli és figyelek rá, nem pedig hülye technikákra vagy olyan dolgokra hagyatkozom, hogy én most mit akarok. A szex két emberről szól, nem arról, hogy "nyaláscentrikus" vagy-e vagy sem.

máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
2%

Férfiként mostansàg xummantatni szeretek.


A punszi unalmas, meg férszikkk, meg ijenek.

máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
#3 akkor szexelj férfival és probléma megoldva
máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Férfiként a legszebb része a szeretkezésnek. nyalással szertkezés, anélkül dugás.
máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

A kérdést nem tartom hülyeségnek! #2 a válaszok is helyénvalók. Számtalan embertípus létezik.


Az életkor előrehaladtával letisztultak az igényeim. Egyre inkább tisztába lettem rangsorral. Így próbáltam olyan nőkkel ismerkedni, illetve együtt maradni, akikkel passzolnak az elképzeléseink. Mondhatom, nekem a nyalás nagyon fontos. Kissé sub típus vagyok, így viszonzás nélkül is szívesen juttatom csúcsra a párom. Nem mondom, hangulatfüggő, mikor, mennyire van ehhez kedvem. De megfelelő nő szinte bármikor képes erre rávenni. Persze, ettől még élvezem a dugást és a sz.patást is. Nálam a Numero uno, amikor a nő ráül az arcomra. 🤪🤤👅

máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
0%
#4 majd megoldom, jau?!?!?
máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 nem
máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 es, miert nem szereted? Pusztán kíváncsi vagyok. 35 éves ffi.
máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
eléggé.
máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!