Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatotok szerint mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerint mi számít nagy méretnek a rosszlányok szerint?

Figyelt kérdés

Rosszlányokat néztem, és néha láttam kiírva, hogy "anál: méretfüggő" vagy azt hogy a nagy méret úgy en bloc kizáró ok.

De konkrét hossz/szélesség értékeket nem igazán láttam.

Ti mit tapasztaltatok, mi az a méret amin túl már nem fogadnak? Vagy ha esetleg te egy ilyen rosszlány vagy, neked mekkora a túl nagy?



#pénisz #Méretfüggő
máj. 11. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
16 centi felett nekem azt mondta egyszer az egyik. De valakinek a 20. Nem tudom, gondolom a vastagság sem mindegy. Ha valakinek mondjuk 11 centi és vékony az tuti nem nagy, mondjuk azon tuti befér neki, de azért az átlag szerintem 14-17cm közt lehet kb
máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
18+
máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az análnál gondolom a vastagág a fontos, már csak azért mert olvastam olyat többször, hogy a lóbaszó hosszúságu punciba nem ment be, de popsiba tövig.
máj. 11. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más, és senki sem mérőszalaggal közelít a vendéghez. Nemcsak a hosszúság a fontos, hanem a vastagság is (puncinál is!), valamint a forma és a keménység is. Ez mind meghatározza, hogy fájdalmas-e az aktus vagy sem. Nincsenek szabvány méretek, egyedi preferenciák vannak...
máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!