Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek csak le akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak le akar fektetni? Vagy valami komolyat akar?

Figyelt kérdés

Tehát pár infó rólam és elnézést, hogy sok a szöveg, de szeretném, ha megértenétek alaposan, hogy miről van szó.


20-as évei elején járó nő vagyok és még nem volt barátom és még nem feküdtem le senkivel.


Én egyáltalán nem felelek meg a mai szépség ideálnak. Volt hogy már le is 4-eseztek vagy 5-ösöztek a 10-es skálán, pedig én nem kértem véleményt.



Az elmúlt két évben, szigorú diéta- és edzéstervnek köszönhetően rengeteget sikerült fogynom (55 kg), de sajnos még mindig van rajtam. Még mindig van egy kis hasam, ami már szerencsére nem nagy. Továbbá még combból és fenékből van mit fogynom, mert ott még van felesleg:-/


Továbbá magas is vagyok, ami szintén ellenem dolgozik, hiszen a férfiak az alacsony,fun-size nőket szeretik.


És most, ami relevánsabb a kérdés szempontjából. Fent vagyok egy ilyen nyelv csere oldalon, ahol az emberek egymás nyelvét tanulhatják. Én azért vagyok fent, hogy a már magas szintemet fenntartsam angolból, mert álmaim képzését még nem tudom elkezdeni és dolgoznom kell.



Már egy ideje írogatok ott egy sráccal az Egyesült Államokból. Eleinte csak egyéb dolgokról beszéltünk, de aztán elkezdte mutatni az érdeklődését irántam.



Viszont van valami, ami elriaszt. Ő helyes és edzett. Én pedig,ahogy írtam, nem vagyok egy szépség és még van mit veszítenem súlyból. Júniusban jön Budapestre és azt akarja, hogy lógjunk. Tudja, hogy hogy nézek ki,stb, mert képeket látott már rólam, de én ezt nagyon furcsállom. Simán kaphatna szebbet és jobbat nálam és nem egy ilyen debellára kellene vesztegetni az idejét és energiáját. Én ezt mind elmondtam neki, de nem tágít.



Talán könnyűnek tekint? Szerintem, igen. Én nem szoktam magamban kelteni reményeket feleslegesen.


máj. 11. 17:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem: Azt mondta kapcsolatot szeretne, de nem hinném, hiszen simán kaphat szebbet.
máj. 11. 17:26
 2/17 bolognai a kedvencem ***** válasza:
63%

Kapcsolatot szeretne?

Mégis, hogy tartanátok fent a kapcsolatot több ezer km távlatából? Megvan mindkettőtöknek az anyagi háttere, hogy havonta kétszer utazzon egy másik kontinensre? Esetleg ideköltözik vagy te oda?


Ne legyél naív..


Nyilván lehet, hogy részéről ez nem kamu és tényleg szimpatikus vagy neki nagyon, de akkor meg egy elfuserált igéret. Soha nem találkoztatok egymással élőben és már az első találkozó előtt kapcsolatot szeretne.. ház nem tudom, nekem lennének erős kételyeim és az ilyen meggondolatlan igérgetéseket nem szeretem.


"és jobbat nálam és nem egy ilyen debellára kellene vesztegetni az idejét és energiáját. Én ezt mind elmondtam neki"


Az ilyeneket pedig jobb lenne, ha hanyagolnád, ha valakivel esetleg a késöbbeikben ismerkedsz.

máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

3-as, de ha egyszer az az igazság, hogy simán kaphatna szebbet.


Továbbá igen, az ilyen long-distance relationship-eket nehéz fenntartani,de ő a munkája miatt jön ide előreláthatólag két évre.

máj. 11. 17:54
 4/17 anonim ***** válasza:
A lényeget leírták elöttem. Gondolkozz! Csak ingyen puncit akar, aztán jobban eltünik mint Petőfi!
máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Valszeg igazad van :-/
máj. 11. 17:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Istenem... szállj már le az önsorsrontó vonatról! Az amerikai pasit ne vedd komolyan, de nem azért, mert ne lennék szép és érdekes, hanem mert nem is itt él, nem ismer senkit, ismerkedik akivel tud, hogy legyen vmi kapcsolati hálója. Veled is, meg talán másokkal is. A helyzet miatt ne vedd komolyan, ne magad miatt! Igen is lehetsz vonzó, ha mondjuk ő, vagy más tök más csajokat ismer, és te ismeretlen és más vagy, annak is megvan az érdekessége. De azért ne vedd komolyan, mert ő most csobban bele esetleg az itteni életbe (ki tudja itt marad e egyáltalán), én nem hiszem hogy ha hasonló korú mint te, rögtön hatalmas elköteleződéseket akar tenni, de ne legyél önsorsrontó, hogy te aztán nem lehetsz elég jó. Ezt fejezd be, ne is mondogasd magadnak. Foglalkozz mással, eddz tovább, szépítsd tovább magad és minden rendben lesz. Ne beszélj be magadnak minden nap mindet! Azt se beszéld be magadnak, hogy minden egyes férfi alacsony nőt szeretne, nincs minden férfi, nem egyforma minden ember. Nyugodjál le kicsit.
máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már nem kellene hinned a mesékben!
máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a mesében. Alapból ezért pósztoltam. Nincs tapasztalatom e-téren és ezért kérzdeztem, de mint mondtam 2 évre jön, de persze,teljesen jogosan mondjátok, hogy csak egy darab húsnak néz.
máj. 11. 18:23
 9/17 anonim ***** válasza:

2 évre jön? Honnan tudod? Mert Ő mondta? Biztos vagy benne?

Aztán néhány dugás után "váratlanul" haza kell utaznia, mert "rossz hírt kapott" ottnonról! Volt már ilyen a történelemben!

máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Persze, ez is lehet.
máj. 11. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!