Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgató ez számomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgató ez számomra?

Figyelt kérdés

Miért élvezem hogy a szomszéd rá van gerjedve a feleségemre?

Neki is van élettársa amúgy, de látom rajt hogy bejön neki az asszony. Nekem meg bejön hogy hiába van ott az élettársa az asszonyt lesi. Volt olyan hogy nekem kellett elterelni az élettársa figyelmét, nehogy balhé legyen belőle, ez elég izgalmas szitu volt. Szerintetek miért volt ez izgató számomra? Viszont az nem vonz, hogy lássam őket szexelni, tehát nem ez cuckold fétis az tuti.


máj. 12. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ez a divat most
máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 Én nem követem a divatot.
máj. 12. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként életkorban milyen a csajod és a szomszéd, esetleg hozzád képest? Vagy az ő nője? A másik tippem az, hogy büszke vagy a saját csajodra, mert jó nő.

Milyen szomszédok vagytok? Kertes ház, társasház stb?

máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A csajom 28, én32, a szomszéd 34, a szomszéd csaj 29.

Kertes ház.

máj. 12. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Jön a nyár és a lengébb öltözet, lesz lehetőséged erre bőven.
máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

Mármint mire?

máj. 12. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
6# Hogy kevesebb ruhába lássa a nődet és élvezkedhetsz :)
máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7

Attól hogy jön a nyár még az asszony nem fog striptizelni neki. Elég feltűnően nézte eddig is, csak az éllettársa észre ne vegye.

máj. 12. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként merre éltek? Családi ház, társas ház vagy hogy kell ezt elképzelni ami történik?
máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!