Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném, ha egy pasi kinyaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha egy pasi kinyalna, de nem tudom engedni, mert csúnya a nemi szervem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, 2 párkapcsolatom volt eddig, de egyikben sem engedtem meg a nyalást.

Sajnos annyira csúnya a nemi szervem, hogy gyűlölöm. Olyan, mint amit "salátapuncinak" hívnak, csak nekem még annál is rosszabb.

Érdemes lenne megműtetni, hogy ne kelljen egész életében emiatt stresszelni?



máj. 12. 09:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne te döntsd el hogy szép e, és hogy kinek tetszik. A sajátod nem terszik, úgy se te nyalod ki saját magad.
máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság nem is neked kell tetszedjen hanem a partnerednek. Nem hiszem, hogy bármelyik pasi csúnyának találna egy puncit, van aki kifejezetten ezt a fajtát szereti.

Maszti közben nézd magad a tükörben és békülj ki magaddal ismerd meg a tested élvezd a szexet és a nyalás fantasztikus érzés éld meg. 44N

máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Nem neked kell, hogy tetszen!
máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan enged senki nem tehet róla
máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szingli pasiként én is azt mondom,hogy nincsen csúny cici,csúnya punci!

Csak max másmilyen,mint egy másik lánynak.

Hidd el,a farok se egyforma minden pasinak,sőt!

Viszont mindegyiket szépnek,izgalmasnak találja valamelyik nő.

Nem vagyunk egyformák,s ez így is van rendjén!

Nyugodtan engedd a párodnak,hogy neked ott is élvezetet tudjon adni,nyújtani.

Max ha rákérdez,megmondod,hát neked ilyen puncid van.A cicik,bimbók,s farkak sem egyformák.

Tehát nyugodj meg,s add át magad az élvezeteknek szabadon!

máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kiábrándító férfiként, mikor kívánsz egy nőt, de az nem engedi, hogy hozzáérj, mert szerinte csúnya. Sok nő csinálja ezt a melleivel és a puncijával. Sok férfinek, pl nekem, kifejezetten a salátapunci jön be, én imádom nézni és játszani is vele. Lehet neki is pont nagyon tetszik. Engedd el magad.
máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a nagy orr, kinek tetszik kinek nem. De emiatt utálni magad és stresszelni a legnagyobb hülyeség.
máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%

Ez tökre vicces. Amikor egy nő ír ki kérdést (én is nő vagyok( itt írja a sok férfi hogy mennyire jó nyalni és a többi..


De amikor a nyalásról van szó, mondjátok a 70%-uknak undorító!


Csak azért, mert felakarnak valakit szedni az oldalon..

máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nehéz lehet kitalálni, de segítek. Ezeket a kommenteket nem ugyan azok írják. :)
máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen csinálod magadnak a problémát. Ha taszítaná a partneredet, valószínűleg akkor már nem lenne veled, nyalás ide vagy oda. Nekem is salátapuncim van, senkinek nem volt még baja vele, sőt:-) A takargatás, túlzott gátlásosság viszont elég kiábrándító.
máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!