Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti meghíztatok kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti meghíztatok kapcsolat alatt frusztráció miatt, mert nem kaptál a párodtól tiszteletet, sőt meg is csalt?

Figyelt kérdés
Mennyit híztál? Hány kilóról hány kilóra?
máj. 12. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én figyelmet nem kaptam és közös programokat sem. Nem csalt meg, nem volt tiszteletlen. Viszont becsapott, nem tervezett velem.

10 kilót híztam, több kalóriát vittem be huzamosabb ideig, mert az evés tett boldoggá.

máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én fogytam 32 kilót. 160-ról 128-ra.
máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 es, ilyen viccekre nincs szükség!
máj. 12. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen és a hajam is rövid lett.
máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sose voltam vékony alkatú, 170/85 kg voltam mikor összejöttünk. Szülés után ment fel 10 kiló, mert nőzött, mondván neki túl sok egy gyerek mellett, én pedig az evésbe menekültem. Szó szerint mindent megettem, ami az utamba került.

Sok huza-vona fogyás-hízás után szétváltak útjaink, nincs annyi stressz az életemben, így odafigyelek magamra. Most 80 kiló vagyok, 70 kiló a cél.

máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én pont az ellentéte vagyok, ha valami bajom van akkor nem tudok enni. Így amikor az exem szanaszét csalt, és szomorú, csalódott voltam, akkor ez miatt én fogytam. Nem sokat mert nagyon nem volt miből fogyni, de 54 kilóról le mentem 46ra pár nap alatt.. úgy néztem ki mint egy anorexiás.. nem hiszem, hogy a 2-es viccelt volna, mert létezik ilyen is.. nem mindenki menekül a kajába, van aki pont, hogy "megvonja" magától.
máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!