Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitott párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott párkapcsolatban élőktől szeretném kérdеzni, hogy hogyan tudtatok harmadik, illetve negyedik partnert szerezni? A páromnak már adott a lehetőség, de rám vár.

Figyelt kérdés

A párommal immáron 8 éve vagyunk együtt, a szex teljesen rendben van közöttünk, mindig beújítunk valamit, ami izgalmasabbá teszi a kettőnk közötti köteléket.

A lényeg, hogy nagyjából másfél éve felhoztam neki, hogy mi lenne, ha egy harmadik partnert számára, és egy negyediket számomra beiktatnánk.

Engem nagyon izgatna, ha az élettársammal flörtölne egy számára szimpatikus férfi. Hosszas beszélgetések, diszkrét együttlétek után kiderült, hogy ha engem ez felizgat, számára sem lenne ellenére a vágyam.

Áldásomat adtam rá, csak szóljon, hogy alakul valakivel valami. Bevallotta, hogy mindig szoktak szemezni vele, munkahelyen, utcán, buliban, bárhol, de mivel már régóta egy párt alkotunk, ő nagyon hamar rövidre szokta zárni ezeket a kezdeményezéseket, azaz más férfiak közeledését, lévén párja van személyemben és nem akar nekem fájdalmat okozni.

Éjszakákon át beszélgettünk róla, hogy számomra ez nem fájdalmat, hanem inkább pont izgalmat jelent. Szóval a hosszadalmas nyüstölés eredményeképpen pár hete alakulóban van egy rá teljesen begerjedő sráccal, akivel szívesen lefeküdne, de annyi kritériumot kért, hogy úgymond "egyszerre" csináljuk, egyszerre ismerkedjünk, flörtöljünk, s vigyük ágyba a másikat.

Itt jön a gond. A gond pontosan velem van, ugyanis hiába akad számomra néhány vonzó nő, hiába ismerkedünk meg, hiába beszélgetünk, a páromnak sokkal könnyebb dolga van, mert a férfiak 99%-a belemenne egy titkos szexkapcsolatba, na de a nők... itt van a gond.

Hogyan vezessek rá egy őt, a beszélgetőpartneremet, hogy szívesen el tudnám vele képzelni az alkalmi szexet? Én úgy gondolom, hogy a nők 99%-a azonnal lepattintana, s utána megvetéssel néznének rám, hogy egy stabil kapcsolatban ilyenekre vetemednék.

Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy ti hogyan tudtátok összehozni? Hogyan sikerült rávenni a "külsős" nőt, hogy benne legyen az alkalmi szexben?



máj. 12. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Nem hallottál még a netes társkeresőkről??

Ott van elég nő, ha célirányosan ilyen oldalt nézel, akkor előbb-utóbb össze jön a dolog.

máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, és nyeld be hogy egy nő hamarabb szerez f.szt!
máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Menjetek el egy swinger klubba, vagy keressetek párt párcserére.


2 gond van itt ezzel, amit csinálsz:


1. Feltartod abban, hogy dugjon, ha még akaratlanul is.


2. Nyominak fogsz tűnni a szemében, hogy még egy csajt se tudsz felszedni dugásra.


És itt lesz a legnagyobb probléma. Átmész lúzer kategóriába, és dobbantani fog az egyik bikával....

máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!