Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlzás, ha ragaszkodom ahhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, ha ragaszkodom ahhoz, hogy a csaj meg legyen fürödve rendesen szex előtt?

Figyelt kérdés

Anélkül nem vagyok hajlandó kinyalni. Nekem a 2-3 órája fürdött punci, ami már volt wc-n nem kell. Valahogy nem ízlik. Undorítónak találom.

Én is csak a frissen mosott farkam engedem a szájába venni. Nehogy valami rossz ízt vagy szagot érezzen.


Spontán szexben csak akkor vagyok benne, ha nincs oral.


máj. 13. 00:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez megegyezés tárgyát képezi. Bár szerintem a frissen mosott olyan semmilyen... Nem zavar ha pisilt előtte. Sőt!
máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezt teljesen normálisnak tartom. Mi a feleségemmel mai napig közösülés előtt lemosdunk mindketten.
máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Finnyás, kényes, válogatós vagy semmi más! Van hogy egy nőnek fürdés után rögtön, vagy félóra múlva már ismét illata, szaga van!
máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Bár szerintem a frissen mosott olyan semmilyen... Nem zavar ha pisilt előtte. Sőt!"

Nekem sajnos rossz tapasztalatom van.

Exemnek nem mertem szólni, hogy rossz ízű a punci. Nagyon szerette, ha kinyalom, szóval rávettem mindig magam. Aztán összeállt a kép, hogy ő képes volt úgy találkozni velem délután, hogy utoljára tegnap este fürdött.

máj. 13. 00:27
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Ja hát akkor az gáz igen!
máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

#4 ezt olvasni is rossz volt :D

Azért tegyük hozzá, hogy kb 1 nappal előtti fürdés esetén durva elváltozás van az ízekkel és szagokkal kapcsolatban. Főleg nyáron.

máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Előző nap fürdött, reggel elment suliba, vagy dolgozni, ami mindkettőnél belefut a késő délutánba, és akkor hol fürödjön de őszintén! Eyébként egy 24 órán belül maximum nyáron tud bepukkanni.
máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tulzas ..ez alap!
máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sulizott. Hazament és erősen gyanítom, hogy fürdés nélkül csak simán átöltözött. Max a csapnál gyors lecsapatta a hónalját (az nem volt büdös). Ezután találkoztunk.


Egyszer nyaralni voltunk, ahol egész nap a tengerben áztunk. Visszamentünk a szállásra, ettünk és utána volt szex. Na akkor nagyon jó volt, akkor élveztem a nyalást.

A sós víz kitakarította rendesen.

máj. 13. 00:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs orál, akkor engem nem érdekel, ha büdösek, izzadtak vagyunk.

De nyalásnál igen, azért nem árt, ha megvolt a fürdés.

máj. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!