Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogyan álltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan álltok az olyan nőkhöz, akik szexuálisan ki vannak rátok éhezve és intenzíven kezdeményezik az együttlétet?

Figyelt kérdés
Taszít, ha a nő ilyen aktív vagy tetszik? Tegyük fel, hogy nem mindig ilyen.

máj. 13. 00:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem bejön.
Nem tetszik.
Nekem mindegy.
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nő ritka!
máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden férfi szereti az ilyet.
máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, bejön
máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"nem mindig ilyen"

na ez a baj :D

máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nekem is bejön a nő, akkor nyilván nincs ezzel semmi gond.
máj. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kihagyhatatlan dolog lenne
máj. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hol van az a nő? :)
máj. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Cuki...!!
máj. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor fura ha nem vagyunk kapcsolatban,és nem kell érte megküzdeni.Benne van a férfiban az,hogy a nő nem adja könnyedén magát,teperni kell azért ,hogy az ágyba vigyük.
máj. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen első randin amikor a Westend tetején a csaj kb rám mászott. Mozi volt a program és alig bírt magával, főleg hogy távirányítós vibri is volt benne. Nagyon bejött a csaj nekem is, később ugye láttam mennyire jó teste is van számomra (a husis alkat jön be). Viszont vannak helyzetek amikor zavaró. Pl amikor a fenti példában a Westend tetején amikor nem vagytok egyedül nagyon rád mászik a partner az gond lehet, amúgy ha kettesben vagyunk, nyugis helyen, akkor nem gond.


Volt olyan barátnőm aki álmomban lovagolt meg, abból nem sokra emlékszem, de imádtam azt a lányt ettől függetlenül is.


Rossz élmény/reakció ilyen téren az volt, amikor egy másik exem éjszaka felébresztett, amikor tényleg nagyon fáradt voltam. Próbáltam a kedvében járni azért, de a szexből sírás lett. Az történt, hogy kezdeményezett, de a szokásos félórás előjátékot is várta amit ilyen nyávogós hangon közölt. Mondtam, hogy ilyen kommunikációhoz nincs kedvem, de ezt elég bunkón és hagyjon aludni.

máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!