Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogyha a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogyha a férfiak randiznak egy nővel tetőtől talpig felmérik hogy elég vonzó e a nő nekik?

Figyelt kérdés

Tehát kb most fogok lefeküdni valakivel, 176 cm vagyok és kb 78 kg, hosszú lábakkal és vékony derékkal, kb a normál bmi tartományban. Eddig minden partneremnek tetszettem, még annak is akinek a kondi nagyon fontos (mondjuk egy idő után pont ő volt az aki bele akart kényszeríteni a kondiba és hogy fogyjak le) most akivel randizok szintén kondiba jár csak nem ennyire fanatikus gym bro. Mègis ezen tapasztalat után félej az új partnernek nem fogok tetszeni ha lefekszek vele, ennek mennyi esélye van?

Kicsit komplexusos lettem tudat alatt mióta az a kondis folyamatosan szekált tudat alatt az elvárásaira…

Nagyon jó köztünk a kémia és egy csupaszív srác, de mégis. Sokszor látott élőben, fogta meg a derekam, tehát tényleg végigcsekkolnak a férfiak?



máj. 13. 22:14
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Igen! Természetesen végigmérünk minden lányt. De valszeg ennél a srácnál ez már megtörtént. Ha eddig nem tetszettél volna neki, nem akarna most lefeküdni veled. Szoval ne agodj, "átmentél a vizsgán". :)
máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha nekem valami nagyon megtetszik egy lányban, akkor elfelejtem megnézni magamnak.
máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

“Eddig minden partneremnek tetszettem, még annak is akinek a kondi nagyon fontos (mondjuk egy idő után pont ő volt az aki bele akart kényszeríteni a kondiba és hogy fogyjak le)”


Sosem értettem, hogy minek jönnek össze emberek olyannal, aki nem is az esetük, hogy aztán halálra szekálják azzal, hogy olyanra formálják, amilyen az esetük. Ha kondis, akkor miért nem keres egy magának tetsző lányt? Csak lenne nála esélye…

máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem jöttem össze vele, befejeztem az ismerkedést vele, csak hónapokig tartott és nagyon fű alatt, manipulálva kis lépésekben kezdte rombolni az önbizalmam, nagyon nehezen léptem ki belőle, sosem volt ilyenben részem
máj. 13. 22:44
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Igen, fel fog mérni - de a pasiknak röntgenszemük van, le fog már vetkőztetni ruhástól is a szemével és már előtte tudni fogja akar-e dugni veled vagy sem. Ha igen akkor biztos lehetsz benne, hogy meztelenül is meg akar majd búbolni.
máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak az a cél, hogy meg legyél dugva az tuti menni fog…
máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

"de a pasiknak röntgenszemük van, le fog már vetkőztetni ruhástól is a szemével és már előtte tudni fogja akar-e dugni veled vagy sem."

Bár így lenne. A valóságban sokak öltözékke eléggé elrejti az igazságot, és lényegében zsákbamacska, hogy mi vár alatta.

máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Igénytelen, punnyadt magyar pasikkeresik a csodanőt, havesetleg találnak is ilyet, azért még körülnéznek, hátha akad jobb. Szerintem vegyetek kecskét.
máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Mégis mi más értelme van az első randinak?

2. randi nem akkor élsz ha jól dumálsz vagy hasonló. Lehetsz te bármilyen cuki meg aranyos, ha nem tetszel nek, akkor minek találkozzon veled újra?

máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!