Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagynátok a párotoknak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynátok a párotoknak, hogy “beegyezéssel megcsaljon”?

Figyelt kérdés
Sajnos egy hozzám nagyon közelálló ember elhunyt, hosszú legyengülés után, amit szörnyű volt végignézni. Jelenleg lelkileg eléggé magam alatt vagyok, pszichológushoz is elmentem az eset miatt. És be kell vallanom, hogy erre nem is gondoltam, de kifejezetten nincs kedvem a szexhez. A barátom mostanság sokszor megkapta, hogy “kérlek ne ma este”, “zavarjuk le gyorsan” és hasonlók. Nekünk egyébként viszonylag intenzívnek mondható szexuális életünk szokott lenni. De most egyszerűen én nem kívánom. Tegnap este megkérdezte, hogy beleegyeznék-e hogy egy kizárólag szexkapcsolatba belemenjen, de nem csak úgy általánosságban, hanem egy adott nővel. Ez a nő a kollégája, nem ismerem őt személyesen, néhány csoportképen láttam, meg elmesélésekből hallottam róla. Őszintén egész este ezen agyaltam, hogy vajon már lefeküdt-e vele, vagy mi történhet ott munkában, hogy hirtelen ezzel az adott nővel szeretne lefeküdni. Nekem ez szörnyen rosszul esett, de közben az is bennem van, hogy lehet szörnyen önző vagyok, hogy elvárom, hogy annyi és olyan szexxel beérje ami most van. Mit gondoltok? 26N

máj. 15. 12:10
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
*beleegyezéssel, bocsánat, valamiért elírtam
máj. 15. 12:12
 2/35 bolognai a kedvencem ***** válasza:
84%

Lol...


Szakíts, ha jót akarsz de minél gyorsabban!


Mérhetetlen hülye paraszt a barátod.. tényleg egy ilyen emberrel akarsz együtt lenni? Én ott helyben szakítottam volna vele mikor ez az okádás kijött a száján.

máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 bolognai a kedvencem ***** válasza:
67%
Abban pedig biztos lehetsz kb, hogy már meg is történt. 98%!
máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy gond a barátoddal, ha amint az élet közbeszól, téged tragédia ér és emiatt kevesebb lett a szex, akkor azonnal mással akar dugni. Nem tudom, hogy a feleségem mit szólt volna, ha ugyanezt közlöm vele, mikor kevésbé volt kedve az újszülött gyerek mellett. Illetve sejtem, elküldött volna a p.csába.
máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
11%

Köztes megoldásnak, SZERINTEM jó lehet, de mindenképp változni fog a kapcsolatotok, és nem feltétlen rossz irányba. Plusz: ha valaha is eszedbe jutott a hármas gondolata, akkor pár hét, akár hónap múlva felhozhatod neki.:)

35F

máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
Fontos lenne tudni,hogy mióta tolod el magadtól a párodat?
máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nagyjából március óta nem igazán szexeltünk. Általánosan heti egy szokott lenni, de elvileg akkor is “lohasztó vagyok” mert nem viselkedem úgy mint szoktam. Igazából elmondtam neki, hogy most nekem lehet több gyengédségre lenne szükségem, az most tényleg jól esne, és lehet akkor több szexben is benne lennék, de alapvetően nem ilyen szokott vele lenni a szex. Igazából az évek alatt már nekem is átalakultak a szexuális vágyaim vele, de most megint picit vágynék a konkrét gyengédségre és “szeretkezésre”, az pedig őt nem izgatja, úgyhogy patthelyzet.
máj. 15. 12:30
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mehetne ahova akar.
máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%
Menjen csak. Jobbat érdemelsz nála.
máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Aki el akar menni rá kell adni a kabátot. Ő el akar menni. A te bajod csak kapóra jött neki.
máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!