Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (21F) Lányok, nektek számít,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(21F) Lányok, nektek számít, ha egy pasi szűz?

Figyelt kérdés

Ha megtudnátok egy pasiról, hogy teljesen tapasztalatlan az megváltoztatná a véleményeteket róla? Esetleg redflag? (Vagy green flag? :D)


Ettől független is érdeklődnétek?



máj. 15. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Red flag lenne. Nem akarok tanító néni lenni 26 évesen.
máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyannak tűnik a csaj, nem mondanám el, de szerintem enek nem kéne gondot okoznia.

Persze ez attól is függ milyen típusú kapcsolatot vársz a lánytól.

máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne baj csak ne legyen kover
máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alap szabály barátom! El ne mond ezt egy nőnek se még akkor se ha tüzes vassal kínoznak! Ha mégis elmondod, tudd, hogy azonnal ki leszel dobva páros lábbal! És még röhög is közben rajtad!
máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgyis rá fog jönni már az első szexnél
máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4 -es vagyok. 5 -ösnek mondom. Rá fog jönni igen. De mi a jobb? Ha el sem jut odáig a srác, hogy szexelhessen, mert már előtte kidobják, vaaagy ott és akkor abban a helyzetben próbál feloldódni? Én azt mondom jobb, ha legalább esélyt kap, mint még esélyt sem....
máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Es akkor azt kerdezi a csaj ‘Te szuz vaaagy? Na jo menj haza’
máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. 7 -esnek. Ezt az én hozzászólásomra reagáltad így? te most vagy játszod a butát, vagy tényleg nem érted, hogy hazudni kell! Nem azért mert az hű de vicces, hanem azért mert manapság ha a pasi nem tagadja le hogy szűz akkor a csaj tényleg azt mondja, hogy na jó, menj haza!
máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja de ha a csaj rájön az első szexnél hogy szuz a srác akkor is hazaküldheti
máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as 9 esnek! Igen hát persze ha közben rájön és hazavarja az se jó, de ki mondta, hogy biztosan felsül a pasi? Ha viszont már a szex előtt hazazavarja a csaj, akkor az esély sincs meg semmire….
máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!