Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljes értékű nőnek érezned...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes értékű nőnek érezned magad,ha folyton csak analisan dugna meg a párod? El tudnád fogadni,hogy nincs punciba,mert a párod megőrül az anál szexert és ez indítja be?

Figyelt kérdés
máj. 15. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
El tudnám, ha cserébe én is mindig seggbe dughatom. Én is megőrülök érte.
máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Van ilyen nő?
máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos, hogy nem érezném nőnek magam mellette. Bár tudom, hogy a férfiak valamiért nem szeretik a puncit, azért ne mondják már, hogy ennyire élvezhetetlen... Látod a 2-es is egyből keresne ilyen nőt... Nem értem, ott vannak a travik, nekik csak s.gglyukuk van, még csak látnotok sem kellene a puncit, akkor jojjetek össze velük...
máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem a teljes értékről szól, hanem arról hogy a pasid sz.rik arra te mit szeretnél, nem érdekli neked mi a jó csak az, hogy ő megkapja amire vágyik. Önző kis pöts!

Normális pasi, aki análmániás örülne neki, hogy a nője nyitott rá és "cserébe" hogy ezt megadja neki, ő maga is iparkodna minden téren örömet szerezni (esetedben p.nciba is dugni).

máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
#3 ki nem szereti a puncit? xd
máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van anál de többségében a puncim akarja.

Nem ezt így nem fogadnám el.

máj. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem akkor keressen arra ffit aztán dugja azt seggbe homokos köcsög az ilyen azonnal elhagynàm.
máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a párom.

Többször akarta seggbe mint punciba.

Megmondtam neki hogy nekem ez így nem jó és hogy nincs e véletlenül meleg hajlama. Vagy dug rendesen vagy sehogy. Azóta kevesebb az anál pedig szeretné.

máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 de ez így nem rossz? Hogy tudod, hogy a puncid, amitől nő vagy (fizikailag) nem kell neki, csak azért csinálja, hogy ne "hisztizz"?


#4 hát ott már baj van, ha abpuncit nem kívánja, hanem csak "cserébe" csinálja.


Igazi férfi a puncit szereti, kész. Néha lehet anál, de a puncit jobban szereti. Ennyi.

máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!