Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek volt bármilyen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt bármilyen szexuális élménye naturista strandon?

Figyelt kérdés
Ha volt elmesélnétek hogyan történt

máj. 16. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Volt sok kellemes élményem,de az nem szexuális kategória. L
máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Bokorba a bnommel dugtunk
máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
1-es hogyne lenne ez a kategória a szexuális élmény
máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom azért ki is tilthatnak. Ne legyél hülye..
máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell ahhoz nudista strand. Mi fürdőruhás strandon is szoktunk dugni (a vízben).
máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos még nem akartam össze erre nyitott lánnyal, de örömmel olvasom, hogy léteznek ilyenek :)
máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer jártunk ilyen strandon. Én még annyi álló farkat egy helyen nem láttam … mint később kiderült a páromnak ez tetszett nagyon, hogy rá -rá néztem egy két ilyen ágaskodó farokra, ezért vitt el oda. Nem tudom ezt mennyire lehet élménynek nevezni de hátha hasznos volt neked.
máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már nudista strandon, de pont, hogy egy álló farkat sem láttam. az enyém sem állt fel, mert oda nem azért mennek. Kimondotan ciki, ha valakinek feláll és azokat megvetően kezelik, akár ki is dobják onnan!
máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nudista strandon semmilyen. Az nem arról szól.
máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos nudista strandon ha valakinek szexuális élménye lesz, azt páros lábbal rúgják ki. Vadnudin, vagy swingerstrandon lehet, de az más kategória.
máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!