Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy snapen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy snapen vertétek hívásban egy csajnak? Lányok nektek mennyire jön be ha látjátok ahogy egy pasi nagyot élvez?

Figyelt kérdés

máj. 16. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ha van lany aki ilyesmit szeretne. Amugy csinalnam szivesen
máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen lány partnereim nem csak snapen és nyilván ők is csináltál a saját részüket. Kevés lány szereti de vannak. Inkább mondjuk úgy vannak olyan típusú lányok akik ilyen formában is szívesen kielégítik szükségletüket. Számukra izgalmas egy kis plusz vizuális inger mint csak a fantázia becsukott szemmel. Egyébként minél érettebbek annál válogatósabbak is. F.
máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bögyös Dávid ***** válasza:
Nem volt még ilyen, még alig is volt snapem, ami azt jelenti, hogy már nincs is meg az a google fiók, amit hozzá használtam, és csak pár napig használtam, és kész, sosem vertem ki semmilyen hívásban semmilyen csajnak...
máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már sokszor srpicceltem így lányoknak snapen. Több lány is mondta, hogy nem csak az volt izgató számára ahogy spriccelt a farkam, hanem hogy közben hallották a nyögéseimet.

F/28

máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!