Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha utál akkor most miért ír a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utál akkor most miért ír a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Van egy átlagos kinézetű férfi,akivel ritkán (2 havonta ) összejartunk szexelni.

En többet szerettem volna és sokszor, nagyon csúnyán egymást sértegetve veszekedtünk.


3 napja azt írta hogy csúnya vagyok,kövér, száz forintot sem érek és nemhogy a barátnője lehetek de még azt is bánja hogy mégismert.

Azt mondta hogy tűnjek el az életéből és soha többé nem akar látni és minden kapcsolatot meg akar szakítani velem.

Mondtam hogy rendben van , elfogadom. Szerdán úgyis randim lesz


Aznap este letiltott.

Tegnap este feloldott és azt írta hogy reméli hogy jó volt a randi és végre boldog leszek.

Nem válaszoltam ma.


Ma megkerdezte hogy milyen volt a randi és hogy érdekes -e a férfi a számomra?


Ha utal,elmond mindennek és nem akar velem lenni ,sőt meg akar szabadulni tőlem (több rendőrségi ügyünk is volt már) akkor most miért ir ?

Miert nem hagy tovább lépni?


Mert csak szexet akart és most fél hogy elvesztette a szex kapcarongyat?

Vagy talán a szive mélyén szeret és hiányzom neki ?


máj. 16. 15:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

“Vagy talán a szive mélyén szeret és hiányzom neki ?”


Anyukám…ha te, azután, hogy így beszélt veled, azt szűröd le, hogy biztos szeret, akkor nem tudom pontosan milyen mentális betegségben szenvedsz, de valamilyenben biztosan. Ez mondjuk a több rendőrségi ügyet is mérlegelve, nem meglepő.

máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Kapcarongyos verzio
máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikőtök sem komplett. Kb ennyit sikerült leszűrnöm a leírtakból. 🙄
máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Kellene neki újra az ingyenpunci... primitív az ilyen, hagyd a fenébe.

Mondom ezt férfiként.

máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akar én szívesen duglak
máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Baromi jó lehet téged szájbadugni és elélvezni közben. Ez lehet a megoldás a kérdésedre.
máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Csak azért mondta hogy csúnya vagyok mert előtte elküldtem az anyja retkes pi...ba és megmondtam hogy egy kövér, csúnya, öreg vén disznó.
máj. 16. 16:07
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nálatok a balhézós szex a befutó?

Nem ítélkezek de a helyedben én megpróbálnám kiiktatni a mérgező kapcsolatokat az életemből. És ez az.

máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
#7 ilyen egy kapcsolat a 80 alatti IQ-soknál? Mindig érdekelt🍿
máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Még ő tiltott le téged? Inkább az a kérdés miért nem te tiltottad le őt? Miért nem becsülöd magad annyira, hogy még itteni kérdés szintjén sem kéne foglalkozz ilyen emberrel. Az ilyen viselkedés amit veled tett ez pszichológiailag bántalmazó ember ismérve. Vajon te miért tűröd, hogy gondolatban is bántalmazzon téged? Ha utána nézel neten, hogy egy bántalmazó embert általi bántalmazott ember miért engedi ezt, megtalálod a okot (én nem írhatom le) és lesz megoldás ha akarod, hogy ne legyél többet bántalmazott.
máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!