Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek van olyan szexben amit nem próbáltatok még de szeretnétek?

Figyelt kérdés

máj. 16. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
2 pasival lenni egyszerre.
máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Én is szeretnék két pasival. Már lett volna rá többször alkalom, csak mindig megijedtem tőle😅28N
máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Plusz egy lányt bevonni a párom és mellém.Vagy egy párral párcsere.29L
máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
A popó nyalatást.
máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Én úgyan pasi vagyok,de 2 lánnyal vagy párral lennék,de párokat is nehéz találni,nem csak lányokat.
máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Van. Nem emlékszem már arra sem, hogy milyen amikor nem ki kell találni, álomodozni róla mint a gyerekek. Rosszul vagyok attól, hogy csak fantázia és nincs valósàg benne. Maga az egész tevékenység hiányzik. Minden része.

Nem kérek privàtot!

máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Kikötözést, bilincset, erdőben szexelni, fekete pasival, gangbang.
máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Én férfi vagyok 40 éves de nekem olyan nő kellene aki valóban nimfomán és kikèszít.
máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Az anonim felméréseken a nők 50-55%-a a két pasis szexet teszi meg a titkos fantáziák első helyére (a férfiak meg 70%-ban, csak éppen két nővel). Ettől még a többség nem fogja megvalósítani, pedig... Egy életed van, a sajátod és te éld ne pedig a láthatatlan társadalmi konvencióknak akarj megfelelni!

Van rá mód és lehetőség, hogy diszkréten, biztonságos körülmények között megéld.

máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

-Nagyon nagyon nagyon nagyon öreg férfival, lehetőleg 60 fölött. Nem tudom hosszútávon akarom-e, de egyszer mindenképpen.

-Nyilvánosan, egy félreeső utcában, ilyesmi. Főleg az izgat ha térdre ereszkedve tehetném a dolgom.

-Idegennel. Ez többször is megtörténhetett volna, de gyáva, szemérmes és önérzetes vagyok hozzá. Pedig nagyon izgat.

-Kölcsönös nyalás.

-Ha k.rvásan öltözhetnék. Belém lett nevelve kamaszkoromban, hogy közönséges és visszatetsző, ha eltérünk az öltözködési normáktól ilyen tekintetben. Nyilván így is van, de azért ha megint lesz barátom, előtte legalább szeretnék így megjelenni. De ehhez is túl büszke vagyok.

-Orosz férfival lenni, vagy aki beszél oroszul. Esetleg németül.

-Sokszor szeretném magam aprónak érezni magam, úgyhogy egy masszívabb, súlyosabb férfival lenni is izgató lenne. Meg persze esztétikailag is ez jön be.

-Órákon át szájjal dolgozni rajta.


Kb ezek, nyilván a fele se valósul majd meg :(

máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!