Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az szégyelni való, ha 26 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szégyelni való, ha 26 éves koromig nem fogom elveszíteni a szűzességem nőként?

Figyelt kérdés
Egyébb okok miatt nem fog menni hamarabb (ezeket nem akarom kifejteni, ha nem gond). Szerintem szégyelni való és bánkódom is, hogy lemaradok addig sok mindenről.
máj. 16. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Így, hogy nem tudjuk az okot,nem egyszerű a válasz. Igaz,ha tudnánk, akkor sem lenne az.
máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Sok sok ilyen kérdés volt már itt.
máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem, hogy nem veszted el. De az igen, hogy előre tudod, hogy nem fogod.
máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
26 éves koromban fog csak menni.
máj. 16. 19:34
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kételkedek abban, hogy jó okod van, és nem is firtatom.. Így nem szégyen, ha egy olyan lánnyal ismerkednék meg, bármilyen kapcsolatra, akiről tudom, hogy nem félelemből, nősovinizmusból tartogatta magát, nem okozna ez semmi bajt, szóval nem szégyen... Én is csak reálisan 19 éves korom után ( mint pasi) kaptam lehetőséget rá, sőt a komolyabb ismerkedésre is, egyrészt a lakhatás, a túlféltés stb..
máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben nem szégyellnivaló. Csak ha plasztikai műtétek sorozata miatt áll fent az akadály. Mert ha most nem tudod elfogadni magad, ezek elérése után se fogod tudni.
máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne is veszitsd el soha
máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért ne?
máj. 16. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!