Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek volt titkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek volt titkos munkahelyi kapcsolata miket csináltatok, hogy kicsit felforrósítsátok a hangulatot és felhúzzátok a másikat?

Figyelt kérdés
Lányokhoz is szól a kérdés, hogy mikkel izgattátok fel a pasit, és fordítva is kíváncsi vagyok hogy titeket mivel lehetne felhúzni? Persze úgy hogy a kollégák ne lássanak és tudjanak semmit.
máj. 16. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kollégákat szét vágja az ideg mert a telefon a kézben van folyton. Tök jó. 🤮
máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett forrósítani, inkább hűteni kellett, hogy ne keféljünk állandóan a pincében és tudjunk dolgozni is.
máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, csak nem vendéglátásban dolgoztok? :)
máj. 16. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ott volt.Senki nem tudta olyan jó színészek voltunk!Neki egy több éves rossz kapcsolat és nem kielégítő sex.Én egy 3.5 éves kapcsolat szakítása után 26F.Első alkalom egy reggelig tartó buli után ketten bent maradtunk stadolni.
máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok:


Kedves Kérdező!


Nem, nem vendéglátósok voltunk, de megértem, hogy ezt gondolod 😅. Én is hallottam, hogy a vendéglátóiparban tombolnak az érzelmek 😆. De nem, nem maradt benne a csajom segglenyomata az asztalra kiterített leveles tésztában 😉.

máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem forrósítod a hangulatot, hanem hűtöd hogy ne pletyizzenek rólad a kollégák.
máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Férfi öltözőbe utána mentem és rámarkoltam a farkára persze finoman es csokoloztunk. Tudtam hogy dolgozik éjszaka besunnyogtam szétfújtam a parfümömet es elbujtam majd hirtelen előkerültem. Hazavitt es leszoptam vezetés közben. Aztán volt olyan hogy valamit néztem beállt a hátam mögé es megpuszilta a nyakam, persze senki se látta. De ezeket így nehéz megfogalmazni, a helyzet adja.
máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért még várok ötleteket, ha valakinek lenne :)
máj. 17. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvártuk míg elmennek a kollégák az irodámból,a csaj átjött,és az iroda asztalomon dugtam meg.😊
máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!