Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Igaz az hogy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Igaz az hogy hogy a rosszfiúk sokkal vonzóbbak egy kis "rosszalkodásra"?

Figyelt kérdés

Egy barátom, aki úgyszintén jófiú volt mint én és ugyanúgy kevés szexben volt része mint nekem (pedig helyes srácok vagyunk) egyszer csak átváltott rosszfiúba. Azóta ki sem hűl az ágya és folyamatosan jelentkeznek önként nála a nők. Házasok, egyedülállók, fiatalok, idősebbek. Nem ez az igazi énje de azt mondja ezt igénylik a Nők. Lányok! Tényleg vonzó ez nektek hogy legalább egyszer az életben kipróbáljatok egy ilyen pasit is?

Na meséljetek! Nagyon kíváncsi vagyok...



máj. 17. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Nem igazán vonzanak a rosszfiúk
Talán kipróbálnám
A párom nem ilyen de vonzanak a rosszfiúk
Férjnek egy angyal, szexre és bulira egy ördögfajzat kell
Csakis a rosszfiúk vonzanak
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

"egyszer csak átváltott rosszfiúba"


Ez csak számomra nem életszerű?

máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem vonzanak a “rosszfiúk”, vagyis akiket a társadalom így könyvel el. Ismerek tetovált, “durván” öltöző rocker srácot, nem is egyet, de bármelyikük barátnőjével ha beszéltem azt mondták, hogy nagyon gyengéd szeretők. És egyébként barátként is nagyon törődőek. Szóval nem minden a sztereotípia meg a külső. Én is külsőre rosszkislánynak tűnök, de tudnod kéne milyen félénk, gyengéd és törődést igénylő vagyok kapcsolatok terén.🤷🏻‍♀️
máj. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami
máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!