Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, jól tudtok mélytorkozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jól tudtok mélytorkozni?

Figyelt kérdés

máj. 18. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért azzal ugye tisztában vagytok fiúk/férfiak, hogy a nőnek ez egyáltalán nem kellemes érzés?
máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, és szeretem is csinálni. De én alapból szeretem szopni is, élvezem. De szerintem ez nagyon ritka, mindig meglepődnek ezen, hogy én ezt szeretem, és nem csak kényszerből csinálom :D

27N

máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Engem több pasi is megdícsért már hogy jól szopok.

Szeretem is csinálni.

Élvezem a mélytorkot is.

máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen 23/l
máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én is azon kevesek közé tartozom akik szeretnek szopni, mélytorkozni. Felizgulok közben és nagyon nedves leszek, akkoris ha közben nem simogatja a puncimat a partnerem.

máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Ennyi trollt 🤣🤣🤣
máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, a kis pélót könnyű mélytorokra venni, a rendesen nagyot már nem annyira
máj. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem ! Nem is akarok melytorkozni !
máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!