Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexel velem ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexel velem ilyen hevesen ha nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy a legjobb fiú barátomnak kapcsolata van, viszont mikor talizunk, akkor rendszeresen megcsókol meg lefekszünk. Ő a barátnője mellett döntött és lecsökkentette velem a talik számát. Tudja hogy nekem rosszulesik hogy mi nem járunk. Viszont ennek ellenére néha, bár már jóval ritkábban mégis talizunk. Megkérdeztem tőle hogy miért van még rám mindig szükség, ha másik lánnyal tervez meg miben jobb a másik lány és azt válaszolta hogy igazából semmiben, csak engem már annyiszor megbántott hogy ha össze is jönnénk az sérelemként mindig feljönne. Viszont mikor talizunk mindog bókol és nagyon szenvedélyes vele a szex, mimtha ki lenne éhezve.

máj. 19. 09:30
1 2
 1/16 VadApuci ***** válasza:
100%
valószínűleg azzal a másik lánnyal kevés neki a szex, vagy nem lehet ilyen heves. és téged használ ezért, mert te simán szétteszed neki. bocs a szókimondó megfogalmazásért, de így egyértelműbb mintha virágnyelven írtam volna ;)
máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon ritkán talizunk újabban, viszont mikor igen akkor folyamatosan ez megy (amúgy már 2 éve tart kapcsolata mellett)
máj. 19. 09:38
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

A barátnője szexuálisan unalmas, veled meg kiélheti magát gátlástalanul.

Barátság extrákkal. Ha te szerelmes vagy belé, akkor inkább hanyagold a talikat vele, mert neked lesz rossz.

máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 VadApuci ***** válasza:
100%
ha neked ez nem jó, akkor vess véget ennek, mert csak kihasználja, hogy bármit megteszel neki ;)
máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyébként maga az aktus az nagyon jó, neken most nincs senkim

Mikor volt barátom, már akkor is környékezett, de akkor nem adtam be a derekam, mert én ha szerelmes vagyok másba, nem tudok másik emberrel lefeküdni


Ő vigasztalgatott amikor szétmentem a barátommal és akkor vett egy ilyen irányt a kapcsolatunk is


Viszont úgy érzem, ő sem a barátnőjébe, sem belém nem szerelmes, mert ha a barátnőjébe az lenne le sem tudna feküdni mással ha belém az lenne, nem érné be havi 1 talival

Én e miatt a hozzáállása miatt nem vagyok oda annyira érte, de tetszik mint férfi külsőre és talán kicsit kötődöm is hozzá

máj. 19. 09:51
 6/16 VadApuci ***** válasza:
100%
ez a baj, hogy kötődsz hozzá. és amíg ez így van, addig hagyni fogod neki ezt, mert vhol te is élvezed ezt, csak fenntartásokkal.de a kötődés nem múlik el, ha időközönként közel engeded magadhoz. ezen csak te tudsz változtatni, feltéve ha akarsz, mert ez nem egyértelmű ;)
máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jobban örülnék neki, ha kiválasztana egy csajt és akkor mindent azzal csinálna, mert ez így elég összezavaró

A szex rész nagyon is jó, viszont érzelmileg nem annyira kellemes hogy engem nem akar kapcsolatra/fél kockáztatni a kényelmet a másik lánnyal. Mivel egyikőnket sem szeret, egyértelmű hogy a kényelme után megy

máj. 19. 10:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlenül jártál bakker!

A legjobb talán egyedül mész tovább. Minek ilyen pasik? Majd rád akad egy normális.

máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 VadApuci ***** válasza:
100%
így van..jól látod. neki ez nagyon kényelmes..két csajt is dughat, minden következmény nélkül. te meg szívhatsz miatta. a szex mással is lehet jó, nem csak vele. főleg ha olyat találsz aki nem csak a dugás miatt van a közeledben ;)
máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Ne reménykedj, csak egy lyuk vagy.
máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!