Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belsőleg milyen egy BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőleg milyen egy BDSM switch nő?

Figyelt kérdés
Honnan lehet felismerni?

máj. 19. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Hát ilyen nem nagyon van

Szub nő igen sok de domináns vagy switch szerintem nem nagyon létezik

máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne létezne?
máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

#1

Te se nagyon éltél...

máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek BDSM kapcsolatban. De szerintem a szóból kiindulva hol dom hol sub.

Azaz hangulatfüggő nála hogy melyik szerepben érzi jobban magát.

máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon mondják itt hogy vannak ilyen nők

Néztem egy statisztikát elvileg a bdsm-es nők 1%a domináns

Ez országos szinten hány nő lehet?

máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egy étteremben az abrosz színe? Na pont ennyire változatos! A szexuális preferenciák nem lesznek feltétlenül szinkronban a kifelé sugárzott képpel. Az hogy kinek milyen a személyisége csak akkor tudod meg, ha megismered! A felismeréshez meg sok-sok rutin, tapasztalat és nagggggyon jó emberismeret kell. Nincs egyik emberen sem kitűző, hogy hohó sub/domináns/switch vagyok.
máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm alapvetően switch, a kapcsolatunkban azonban mivel én domináns vagyok így ő a sub, bár megnézném őt is domináns szerepben is, de csak úgy, hogy egy harmadik felet dominál, mivel az alárendelt szerep engemet nem vonz.
máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a BDSM sokmindent magában foglal.

Minél inkább benne vagy, annál jobban látod, hogy milyen szubjektív minden.


Lehet valaki nagy shibari rajongó, de a az egész szerepjáték dolog nem érdekli. Lehet valaki úgy benne mondjuk a puppyplay dologban, hogy nem szadista vagy mazochista, csak a szerepjáték érdekli. Van olyan, hogy power bottom és service top.

Van akit csak a szadó-mazó érzete érdekli, annak is mondjuk csak egy ága. Attól, hogy neked bejön az impact play, még nem biztos, hogy szereted az elektromos dolgokat vagy a gyertyákat...



Az, hogy valaki switch, jelentheti azt, hogy pl szerepjátékban mindig domináns, de élvezi az impact play érzetét, mindenféle körítés nélkül.



Személyiségre meg, szintén változik.


A legtöbb Dom (és itt most nem az amatőr akarnokokról beszélük) higgadt, magabiztos ember akinek nem kell toporzékolnia. Viszont észnél van, tudja hol vannak a határok és tudja hogyan tartson a szakadék szélén úgy hogy közben biztonságban vagy.


A szubok meg általában olyan emberek, akiknek túl sok van a vállán a mindennapi életben, és kikapcsolódás az nekik, hogy át engedik a gyeplõt valaki másnak.


Aki meg switch, az kicsit mind a kettő. A legtöbb igazából jó Dom legalábbis kipróbálja a másik szerepet, még akkor is, ha egyébként nem izgatja.

Mert ahhoz, hogy igazából jól tudj adni, tudni kell mit adsz, és hogyan.

máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvetően sub nőkből lett dominák a legjobbak. Az a baj, hogy a legtöbb domina csak eljátsza a domina szerepét, de semmit nem élveznek benne.
máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 De La Cruse ***** válasza:
0%

Meddő beképzelés és kuszaság logika nélkül.

Lelki roncs, szadista vágyakkal.

A termékeny életre való alkalmasság esélye nélkül.

máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!