Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van hogy a férfi nem veszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy a férfi nem veszi észre hogy szűz a nő?

Figyelt kérdés

Ha előre nem szól a nő persze...28 vagyok és még nem voltam senkivel. Eddig 3 pasi jött be nekem életemben de mindegyik csak szexet akart...amikor megtudták h szűz vagyok mind elhajtott.

Ez megy 6 éve akkor volt az első jelölt...már azon gondolkozok legközelebb nem szólok mert olyannal akarom elveszíteni aki nagyon tetszik.


máj. 20. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon önző, ha csak a saját örömét keresi és nem figyel a lányra akkor előfordul! De olyannal ne is szexelj mert nem fogod élvezni!
máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Peched volt! Én pl még egyetlen szűz nőt sem hajtottam el. f.
máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A mostani közölte h hála Isten h nem ő vette el..hát azt hittem lehidalok... az első kettő csak "eltűnt" egész életemben azt gondoltam ez erény...de már csak a hátrányát érzem.
máj. 20. 19:04
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
A normális pasik észreveszik.
máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit minimum jelezz, hogy régen voltál együtt valakivel, és legyen óvatos meg figyelmes, különben nem lesz egy szép emlék.
máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ma itt mindenki szűz?
máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
OOlyannal veszítsd el aki foglalkozik is veled, s nem egy amatőr b-lf.sz nagyképű de "helyes pökhendi tahóval.
máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki az a barom mégis, aki elhajt egy szűz csajt, csak mert szűz. Örülnék ilyennek mint majom a farkának.
máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb, ha szuz a csaj... legalabb nem leszek komplexusos h volt mar benne nagyobb meret is:)


Az meg, hogy ugyetlen, nem szamit.


Legalabbis szamomra nem.

máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan sokat számít a szüzesség.

Férfiként írom, hogy eddig 3 szűz nővel voltam és senkinek sem kellett különlegesebb bánásmód mint annak aki nem szűz.

Annyi, hogy talán picit több volt az előjáték.

De az is csak miattam mert élveztem, hogy előttem még senki nem járt ott...

máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!