Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek normális vágyak, te mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek normális vágyak, te mint férfi belemennél?

Figyelt kérdés

Az izgat fel ha eroszakos velem egy férfi, erősebben nyúl hozzám, eroszakoljon meg játékból. Arra is vagyok, hogy mások nézzék ahogy szexelunk. Pl egy parkban fényes nappal.

28 éves nő vagyok.



máj. 20. 21:02
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
68%
Nem, nem normàlis vàgyak.
máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 bolognai a kedvencem ***** válasza:
86%

"Arra is vagyok, hogy mások nézzék ahogy szexelunk. Pl egy parkban fényes nappal."


Közszemérem sértés.. ez büntetőjogi kategória. :D


Az első része még szerintem teljesen rendben van. Sok nőt izgat az ilyen durvább dominális dolgok. Találkoztam olyannal is akinek az is bejött, ha ragasztószalaggal beragasztják a száját, de ezek otthon megfelelő körülmények között simán kivetelezhetőek és senkinek nem lesz belőle semmilyen sérülése vagy traumája.

máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen azok
máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
15%
Szerintem ezekkel nincs baj. "Arra is vagyok, hogy mások nézzék ahogy szexelunk" a parkos részt lehagyva simán csinálhatsz egy onlyfans oldalt és videózod magad, akkor meglehet az örömöd is, hogy "látnak" sokan.
máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Normális vágyak, de tudni kell, mit és hogyan reális megélni belőlük úgy, hogy sem sérülés, sem károkozás, sem törvénysértés ne legyen belőle.
máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Igen 28F
máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Erre találták ki a BDSM-et. Neked sub hajlamaid vannak. De ne menj bele fejjel előre. Nem árt a partnerrel a határokat tisztázni.
máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted normális hogy egy férfi arra vágyik hogy játékból megerőszakoljon egy nőt és mások nézzék?
máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
Igen abszolút, izgató mind..40+f
máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 mikeXxX ***** válasza:
100%
Benne voltam igen amikor szintén hasonló vágyak voltak semmi baj ezzel bár a második az tényleg büntetőjogi kategória! 44f
máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!