Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális férfiként hogy utálom az online "szexchatet" vagy fantáziálást? (Reális akció híve vagyok csak beszéd untat nagyon)

Figyelt kérdés

Elképesztően utálom hogy tali helyett mondjuk a lány/nő elvárja hogy napokig/hetekig írkáljak mit és hogyan csinálnék vele aztán megy a panaszkodás ha ehhez nincs kedvem, vagy fel se tud izgatni pár képpel és ebből kihozni napokon át fantáziát stb.


Nem megy, borzalmasan unalmas személytelen.


Aztán persze nem is akar talizni vagy csak interneten volt nagy száj élőben nagyon visszafogott.


Szóval nekem ez már red flag, hogy irjam mit és hogy de semmit se tesz hozzá max pár képet. Rohadt unalmas


Ez normális érzés férfiként?



máj. 21. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor minek ismerkedsz neten keresztül? Xd
máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Legtöbb ilyen chatelő meleg férfi egyébként, azért nem akarnak találkozni.
máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az lenne a normális hogy keveset beszélünk aztán találkozás akkor dől el úgyis minden.
máj. 21. 09:13
 4/7 A kérdező kommentje:

2, szerintem is ezért hamar rövidre zárom ha nem tudja egyértelműen bizonyítani hogy nő.


Kamu képet meg könnyű kiszűrni

máj. 21. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Engem nőként is untat az ilyen. Fantáziám sincs hozzá.


De élmény beszámolót szivesen olvasgatok, kit mi izgat és mit próbálna ki vagy mit próbált és milyen élmény volt.

De szexchat.... ezt tenném- azt tenném, na jó folytasd... na nem

máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jó megfogalmazás, az élmény hogy mi volt milyen volt miket próbálna ki, érdekes.


De pontosan ezt csinálnám azt csinálnám veled zzzzzzzzz

máj. 21. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez megy csak a neten semmi más! Sajnos nincs már igazi belevaló nő egy sem!
máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!