Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szex oktatásban/felvilá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szex oktatásban/felvilágosításban volt részed?

Figyelt kérdés

Hány évesen?


Ha nem volt akkora hogyan oktattad magadat, mindent tudtál az első szex előtt?



#szex #felvilágosítás #Szex edukáció
máj. 22. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindent? Aki azt mondja mindent tud, az valójában semmit. Nekem nem igazán volt felvilágositas. Suliba ami volt, de ott csak azt szajkózták, hogy mindenkinek szőrös lesz a farka, és húzzunk gumit mert apukák leszünk (rosszabb esetben még betegek is).
máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Folytatás; nem nem tudtam mindent. De amennyire modomban állt, edukáltam magam. Akkor még az internet se volt ilyen hétköznapi, sajnos


34F

máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a minden alatt az alpismereteket és fontos tudnivalókat értem, ezek nélkül nem igen lehet belevágni a szexuális életbe.
máj. 22. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Szülőktől semmit. Olyan szinten, hogyha szex jelent ment a tv-ben még 17 évesen is kiküldtek a szobából...

Iskola meg barátok, mit volt.

Utána összejött az első pasim. Neki is azt mondták, hogy nem alhatunk egy szobába... mintha a férfiak nemiszerve csak éjszaka állna fel, nappal nem...

Na lényegre visszatérve szinte nulláról kezdtem a sexet, semmi ismeret nélkül. Meg is lett a következménye.

Első szex szinte szárazon nyomta be a csávó, mert semmi mást nem engedtem neki.

máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szülői részről annyi volt, hogy kb 11-2 éves lehettem, ment valami csodás kabaré a tv-ben ami kötelező családi program volt.

Abban volt egy jelenet, hogy egy férfi óvszert akart venni.

Nevelőapám az egész család elött rámnézett, tudod-e mi az a koton?

Elsüllyedtem szégyenemben kb. Mondtam igen.

Akkor részletesen fejtsd ki... Elmondtam majd elsírtam magam, olyan gáz volt a szitu.

Suliba is volt, de ott valóban ez a méhecske rászáll a virágra szint volt. középsuliba.

Barátnőm világosított fel úgy 12-13 évesen arról, hogy mi az a maszturbálás. Akkor fedeztem fel azt a bizonyos lyukat magamon.

Majd kb rá nemsokra tudtam meg, hogy mi is a szerepe. De ennyi.


Tudtam be kell oda dugnia a fiúnak, de ennyi.

16évesen vesztettem el, nagyon gáz volt.

Addigra minden ismerősömről tudtam, hogy elvesztette már, így belementem egy sráccal én is. Ő azzal kezdte, kapjam be neki. Én meg pofánröhögtem, hogy de az pisilésre, meg puncibadugásra való. Végül "csak" szex lett belőle, szárazon, fájva, velem nem törődve.

máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Anya adagolta ezeket a dolgokat koromnak megfelelően.Túl korán rákérdeztem arra,hogy hogy kerül a pocimba a kisbaba? :) Elmosolyodott ,és azt mondta,hogy ezt még ráér később megtudnod. :-)
máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Suliban csak annyit mondtak, hogy megnő az ösztrogén és progeszteronszint terhességkor, meg hogy hogyan védekezzünk. Mondanom se kell, 0 haszna volt. Egy 12 éves gyereknek az hol a megfelelő felvilágosítás, hogy elmondod, milyen hormonok vesznek részt a terhességben? A szexnek a terhesség csak 1 funkciója, ami ennyi évesen nagyon másodlagos.

Végül a fiú padtársammal próbáltuk megfejteni a dolgokat xd. Egész nagy hülyeségeket mondtunk egymásnak, de még mindig eredményesebb volt, mint bármilyen más "felvilágosítás". Így én azért egészen képben voltam a végére másokhoz képest.

máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

80-as évek.

12 évesen megtaláltam apám szexújságait. A könyvtárban találtam egy könyvet ahol részletesen le volt írva és rajzolva a férfi és a női nemi szerv működése és a biológiája.

máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Suliban volt valami szarság.

Idősebb haverjaim mesélték, hogy mi az előjáték, maszturbálás stb. 13 voltam mikor az első barátnőmmel szexeltem. Addigra kB mindennel tisztában voltam.

Nagyanyám próbálkozott valamit mondani akkor 20 éves voltam.

Csak annyit mondtam, hogy már tudom mi a dörgés. Anyám egyedül nevelt vett egy kis füzetszerü valamit amiben az óvszer használata volt illusztrállva. Azt mondta "a többit majd kitapasztalod".

Végülis igaza lett...

máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!