Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig mindig undorodtam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig undorodtam az anális szex gondolatától is, viszont egy ideje kezdek meg barátkozni a gondolattal. Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Próbáld ki és ehhez hasonló kérdéseket légyszíves ne…
máj. 22. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát most ez attól függ hogy L vagy Fiú.
máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig tényleg próbáld ki,mert nem mindenkinél egyformán jön be.
máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van aki szereti van aki nem.

Én pl szeretem

máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig erre nem lehet mást írni.

Ki kell próbálni. Akkor jössz rá neked jó e vagy sem.

Én szeretem. De attól is függ mekkora a pasi farka és mennyire figyel oda.

Volt akivel nem volt jó mert nagy volt a farka. Volt aki nem tudta normálisan csinálni mert durva volt.

A mostani páromnak pont jó a mérete hozzá és jól is csinálja.

máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De máshogy nem megy! Még is hogy adható át írásban hogy milyen. Talán annyi, hogy ha egy tapasztalt türelmes partnered van, akkor már az első alkalom is kellemes lesz. Addig is finoman megujjazhatod magad, majd amikor érzed hogy lazul a záróizmod akkor fel is dughatsz vékonyabb dildót, ha nincs, akkor egy erre alkalmas tárgyat.
máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez most kicsit undin fog hangzani, de a legközelebb az van hozzá, amit kakiláskor érzel :D


Kipróbálni pedig ki tudod úgy is, ha magadnak benyúlsz egy ujjal, az is jó támpont lehet, hogy tetszik-e vagy nem

máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Probald ki 🤣
máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem próbálod ki?
máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és eldöntöd. Előtte érdemes alapos beöntést csinálni, és ne spóroljatok a síkosítóval sem. Nekem nincs olyan érzés hogy vécéznem kellene, az első pillanat néha egy picit kellemetlen de amikor már bent van olyan érzés mint a hagyományos szex, csak kicsit más, kicsit extra, de kifejezetten jó.
máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Aztan nehogy befigyeljen a barnamaci 🤣 a bokorból 🐻🐼🐻‍❄️🐨
máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!