Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as pasiként nem gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pasiként nem gáz, ha van egy kis pocak?

Figyelt kérdés
Alaphelyzetben nem vagyok mackós alkat, csak a hasam nőtt meg kicsit az utóbbi időben. Nagyon ciki, vagy elfogadható? :)

máj. 22. 17:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem kellene pocakos pasas. A kis pocakból 30 évesen lesz a 9 hónapos terhes sörhas 40 éves korra.
máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
10%
De az.
máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nekem pl látni kéne. Nyilván nem baj, nem azért, mert teljesen elfogadható és oké a dolog. De én pl megőrülök attól, ha a férfinak nagyobb hasa van, és jól áll neki. Sok férfi erősebbnek és szebbnek látszik tőle. Hogy rajtad hogy áll azt ebből nem tudom megmondani, mindenesetre biztosan nem baj, hogy magadra szedtél egy kicsit. Csak maradj egészséges!
máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
5%
Hát, a 32 éves szexpartneremnek olyan lapos feszes a hasa, hogy csak na. Sportolásnak hívják, próbáld ki :D
máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Ne törődj vele a nők a számládat nézik
máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
#5Ha lenne elég pénz a számláján nem kéne hízlaló zabákat ennie és egy fitness-bérletre is futná neki.
máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Mi bajod a pacallal a paprikás csirkèvel és társaikkal?

Nem tud mindenki szenán élni.

máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
AZ összkép számít. Milyen magas vagy és hány kg?
máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Látom, micsoda válaszokra serkentettem itt embereket. :D Köszönöm az eddigi megnyilvánulásokat, nagyon építőek! Egyáltalán nem olyan szörnyű, mint ahogyan szerintem azt elképzelitek, de tény, hogy többet kellene edzenem. Amúgy sportolni szoktam, csak hát enni is szeretek. :D

(És a pénz amúgy nem akadály, csak szólok!)

máj. 22. 17:59
 10/28 A kérdező kommentje:
179 cm/73 kg
máj. 22. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!