Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy heteró barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy heteró barátom, akivel 1 éve vagyunk barátok, és az utóbbi időben elég furán viselkedik. Miért csinálja ezt? Sokszor mondja hogy cuki vagyok, és hogy aranyos, és sokszor simán megölel. Ha meleg lenne érteném, de ő tutira HETERO.

Figyelt kérdés

szerintetek ezt mire véljem? Múltkor pl együtt voltunk buliban, és simán átölelt, és azt mondta cuki vagyok, majd megsimogatta az arcomat, és ment csajozni... ez miért lehet? miért csinálja ezt? nem szeretek bele ezt már eldöntöttem, de miért teszi ezt velem? miért kell ilyeneket mondania, mikor hetero? hogy fájjon nekem? :((


meleg / f



2012. febr. 2. 18:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
16%

1. utálom a b*zikat

2. simán részeg volt

2012. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
ehhh. akkor is mondta már amikor nem volt részeg, de nem ennyire intenzíven. de pl mikor énekelek, mindig mondja hogy aranyos ahogy előadom magamat, stb.
2012. febr. 2. 19:01
 3/43 kovpet ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem is annyira heteró? :) Egyébként miért nem kérdezed meg tőle? Ha tudja hogy meleg vagy, akkor simán megteheted.
2012. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%

-Kit tudja, attól függetlenül hogy hetero lehet hogy vannak "ferde hajlamai" még ha nem is közeledik a fiúkhoz.

-Vagy csak így mutatja ki azt hogy törődik veled, és elfogad így ahogy vagy?!?! vagy nem is tudom.

18/L

2012. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

ölel és simogatta az arcod..heterós mondhatom...

ilyet csak lányokkal csinálok, akiktől akarok valamit.

vagy atomrészeg volt vagy össze fogtok jönni..

2012. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
sztem bi a barátod...
2012. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
de nem bi, mert sosem volt pasival, és nekem azt mondta hetero. ráadásul sokat csajozik, hetente 1 csajt tuti "megejt"...:D
2012. febr. 2. 19:12
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

és most úgy gondolja hogy a heti 1 csaj mellé 1 srácot is bevesz..

de kérdezz rá, bajod mi lehet?

2012. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Neeeem akarom hogy félreértse, és hogy azt higyje akarok valamit tőle, v agy reménykedem, de hagyjuk ezt. szerintetek miért csinálja? ha akarna engemet, megdtudna szerezni, minden csajt megszerez, ha akrna, tuti hogy már udvasrolt volna. bedobta volna magát.
2012. febr. 2. 19:25
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

de te fiú vagy.. fél és tart tőle gondolom

és meglehet úgy kérdezni h ne értse félre...

2012. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!