Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg szex bevállalható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg szex bevállalható legjobb haverral?

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok és ezt mostmár elég nyíltan vállalom. Legjobb haverom, akiért sokáig titkon odavoltam, de reménytelenül, mert tipikus nőcsábász, szóval a héten azt mondta, hogy nagyon rég ismerjük egymást és szeretne egy-két "homo dolgot" kipbróbálni velem, mert foglalkoztatja, milyen lehet egy sráccal. Korábban bármit megtettem volna ezért, de most elbizonytalanodtam. Lehet, hogy csak szívat? Mit kellene tennem?

2013. nov. 16. 22:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%

Nem nem... ezzel elindult egy kíváncsiság spirál mind két félben.. és addig nem állnak meg amíg, komolyabb eredménye nem lesz...

Heterók; gondoljatok bele, ha csók közben a lány fenekét simogatjátok csak arra tudtok, gondolni, hogy ez így jó?... nem, még a legkedvesebb pasi is arra gondol, hogy a lány milyen lehet meztelenül, hogyan nyöghet... stb.

Teljesen mindegy hogy mi volt előtte, mind két félben motoszkál, hogy ennél lehet jobb lenne, ha több lenne...

Örülök nektek srácok, legyetek boldogok ;)


Cs.

2013. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Én is abban bízom, mint amit az utolsó hozzászóló írt, ugyanis én szeretném folytatni a dolgot, és titkon reménykedem, hogy esetleg ő is felvállalja magát és kapcsolat is lehet a dologból.
2013. nov. 18. 22:03
 23/34 moonlightsentinel ***** válasza:
70%

"titkon reménykedem, hogy esetleg ő is felvállalja magát és kapcsolat is lehet a dologból."


:DDDDD na pont erről beszéltünk. Reménykedj csak.

2013. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ma itt alszik nálam, lehet hogy ma is lesz valami!! :)
2013. nov. 23. 20:28
 25/34 anonim ***** válasza:
75%
Annyira édes vagy a leírtak alapján :DDD el se hinnéd mennyire megmosolyogtattál engem ^^ sajnálom, hogy nem én vagyok az a barátod :(
2013. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
59%
Sok sikert neked és szerencsés vágyakat vele.
2013. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
59%
Na mi volt?
2013. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
72%
Én nekem miért nincs meleg haverom:(
2013. nov. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

dehogy szivat ... minden heteró fiúban is ott van ám a kíváncsiság h vajon fiúval ez meg az milyen lehet, na meg ahogy én ismerek pár ilyen heteró srácot, azok kifejezetten megőrülnek azért, hogy "mert a meleg srác sokkal jobban csinálja neki mint a bnője", és hát ez igaz is persze legtöbb esetben. kevés, amelyik így nyíltan bevállalja, de azért nem kevés csinálja, de persze fordítva majdnem kizárt, ez csakis egyoldalú "leszopatom magam" dolog lehet, ha tényleg heteró az illető. ha viszont vannak egyéb hajlamai is, akkor tudja fene ... Mondjuk azt nem gondolom h bármi análba bele menne, de egy kölcsönös orál elképzelhető még kíváncsiság szintjén is akár.


na de gondolom, túl vagy már rajta .. mi volt ???

2014. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Feliratkozom a kíváncsiak listájára. Mi lett a dologból?
2015. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!