Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok! Volt már rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok! Volt már rá példa, hogy egy srác annyira megtetszett, hogy azt gondoltátok, hogy "na esetleg vele el tudnék képzelni ezt-azt"?

Figyelt kérdés
Esetleg volt olyan, aki ki is próbálta?

2013. dec. 1. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
nem
2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2013. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
napi szinten kivertük egymásnak, egyszer még le is szopott, de rájöttem, hogy józanul ilyen ötleteim nem születnek, ellenben vele, akinek folyton ez járt a fejében.
2013. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Engem meghúzni biztos nem fog senki, és én se rakom be más szőrős seggébe. Viszont olyan már volt, akit leszopattam volna.
2013. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

vannak, akiket megnezek, hogy jol nez ki, tetszik a stilusa, akarnek en is hasonloan kinezni, probalok ugy oltozkodni stb...es meg is akarom ismerni, haverkodni vele, de semmi tobb

-egy alfahim haver szarnysegednek is jo (most nem a pawakolykokre gondolok, hanem akinek tenyleg van stilusa)

2013. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

kedves búzák! Mikor fogjátok már fel, hogy az általatok ilyenkor megszólitott kategória igazából biszex?

Egy heteroszexuális férfi sose gondol ferdén egy másikra..

2013. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
7-nek van igaza, ez a lényege a heteroszexualitásnak. :D Aki szívesen tenne "ezt-azt" azonos neművel, az már nem hetero.
2013. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem, de olyan már volt hogy megnéztem egy jó csajt és mikor megfordult fiú volt. Fel is fordult kicsit a gyomrom... :D de az a vicc hogy még azután is megnéztem, annyira nőiesen nézett ki. De erre nem igazán vagyok büszke.. :D de ez csak 1x volt.
2013. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt, bár csak 1x. Elég csajos volt de mégis ááá, akkor ki is akasztott. Amúgy meg azt mondják egyszer érdemes kipróbálni mindent, de még nem jött szembe a lehetőség. Persze az is lehet, ha jönne akkor is nemet mondanék...
2013. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!