Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta ezt a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moonlightsentinel kérdése:

Miért csinálta ezt a legjobb barátom, aki elvileg heteró? O. O (Részben meleg kérdés! Részben heteró kérdés! )

Figyelt kérdés

Akit zavar a homoszexualitás, az pls nyomja meg a vissza gombot! Mindkettőnknek jobb lesz.

Akit a heteroszexualitás zavar, az is! xD


Mindkettőnk 19/F, 5 éve ismerem, én meleg vagyok, ő heteró (tudja rólam, de nem különösebben érdekli). Régebben tetszett, de szerencsére elég gyorsan sikerült lerendeznem ezt a dolgot, és pár éve már tényleg csak barátként nézek rá, viszont elég közel állunk egymáshoz.

Tegnap bulizni voltunk, és itt aludt nálunk (itt szokott néha, mert ők nem benn laknak a belvárosban) és sikerült kicsit berúgni! És amíg jöttünk hazafelé végig ölelgetett, hogy ő hogy szeret (nem ez a gáz, ilyet részegen csinált már korábban is xD) meg azt mondogatta, hogy milyen jó a melegeknek, mert a csajok milyen bonyolultak stb stb. Na mindegy nem is ez a legfurább, hanem hogy lefeküdtünk aludni és átkarolt, amikor meg hozzábújtam, éreztem, hogy felállt neki o.O És ez azért fura!

Ma amikor kérdeztem azt mondta nem emlékszik rá (mondjuk tényleg elég gyorsan bealudt), meg hogy biztos csak a piától volt meg az ingertől... hát... nem tudom. Szerintetek van benne valami vagy csak én szeretném belelátni? xD Lehet ilyen a piától?? Nekem fura.



2014. febr. 9. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy miért nem, ember! Mintha más világban élnél... ahol ha felteszel egy ilyen kérdést, nem kapnál "lődd fejbe magad" válaszokat.... Hát mondjuk talán ezért nem mondta el. Nem akarta hogy bárki bántsa. Vagy, csak kanos volt és részeg.
2014. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

Keress kérdéseket hasonló témákban: meleg, heteroszexualitás, homoszexualitás, heteroszexualitás. legjobb barát, fiú, férfi, gótika, vöröskáposzta


Komolytalan, kitalált kérdés... gótika, vöröskáposzta...

2014. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

lol nem kitalált, a vöröskáposztát csak viccből írtam oda jajj ne haragudj... mi értelme lenne ilyet kitalálni? :D


amúgy meg nekem elmondhatta volna én nem mondtam volna tovább senkinek ha megkér rá!

2014. febr. 9. 18:13
 14/21 anonim ***** válasza:
Kenneth Plummer szerint a homoszexualitásnak négy dimenziója ltezik, ezek közül egy az a lkalmi homoszexualitás, vagyis az egyén létesít ilyen kapcsolatot, de ez nem hat a szexuális életére. Valószínűleg ez az eset állt fenn a barátodnál is.
2014. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

1, Lehet h ha nem bújtál volna hozzá, akk is felállt vna neki. Pia meg egyebek miatt... tehát tök heteró

2, tényleg miattad volt, azaz biszex, de lehet még ő sem tud róla. Sokakban csak jóval később tudatosul...

2014. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A Pia ilyen hattással bír! :)

A Nagy Feró énekli "Nincs Ronda nő, csak kevés pia"

Úgyhogy, a haveroddal nincs semmi komoly dolog, csak a pia beindította a fantáziáját. (Y)

2014. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

hat en majdnem biztos vagyok benne, hogy akarod toled valamit, ha komolyabb kapcsolatot nem is

egyik hetero baratomrol se tudok ilyet helyzetet elkepzelni

2014. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
naná benne lett volna simán egy kis finomkodásban ... bolond vagy h kihagytad, ennyi. az más kérdés h akkor is letagadta volna másnap, de hát a heterók már csak ilyenek, de attól még némelyik igen kíváncsi tud lenni :) nekem van olyan csapattársam, aki az öltözőben tök nyíltan dicsekszik h sorozatosan szopatja magát fiúval és h mennyire jó. hát nem semmi ... (persze fordítva kizárt, na de akkor se semmi)
2014. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudod az lenne ideális ha négyszemközt leülnél vele és megbeszélnéd ezt vele.Mert lehet hogy meleg de nem meri még saját magának sem bevallani.Itt jössz te a képbe,akkor segítened kell neki.Legyél vele kedves őszinte,hátha sikerül segítened neki!Sok szerencsét kívánok!!
2014. febr. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

miért lenne retardált a 3-as? megszólalt az elnyomásban élő :)

hát nézd, a pia tényleg felszabadítja az igazi ösztöneinket, amiket a felszíni életünkben szépen elnyomunk ... ennyi. úgyh nem lennék meglepve ha több is történne. nekem is volt hasonló esetem, aztán persze már másnap letagadta, de bezzeg akkor ku...ra élvezte ... hát ilyen az élet, rengeteg srác nem meri felvállalni még csak a kíváncsiságot se (ami meg aztán kb minden heteró fiúban ott lapul kamaszkorban ...)

2014. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!