Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt az oldalon olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt az oldalon olyan hetero srácok rajtam kívül, akiknek van esetleg otthon műpéniszük és szeretik izgatni vele magukat? 27/F

Figyelt kérdés
Belátom, hogy a kérdés kicsit ellentmondásos, de így van. Abszolút semmilyen szinten nem vonzódom a férfiakhoz. Sosem vonzódtam és nem látok rá semmi esélyt, hogy a jövőben ez megváltozzon. Több, mint 3 éve élünk párommal párkapcsolatban, augusztusban lesz az esküvőnk. Szóval nincs nagy megingás ilyen téren. Viszont azt belátom, hogy már jó ideje foglalkoztataz , hogy milyen érzés lehet, ha nem én vagyok valakiben, hanem bennem van valaki. Esetemben inkább valami. Ugyanis pár hete egy online sexshopból vettem egy 17 centis olcsó, kínai műpéniszt. És még aznap este kipróbáltam, amíg a párom dolgozott, majd gondosan elrejtettem. Egy ideig elő sem vettem, mert nem volt akkora hatással rám, mint vártam. Viszont a hét elején elővettem megint és azóta minden nap használom. Ha éppen párom éjszakás, vagy ha éppen fürdeni megyek, kicsempészem magammal. És az a helyzet, hogy imádom. És már ott tartok, hogy ha éjszakás a kisasszony, alig várom, hogy hazaérjek melóból, levetkőzzem és elkezdjem a síkosítást, stb. Aki még nem próbálta, annak nyílván nem mond semmit a következő. De amikor a makk rész már feltolható, ott van egy kis megtorpanás. Ott kell még egy kis plusz síkosító és ellazulni vagy nyomni egy kicsit, hogy átcsusszanjon azon a részen, ahonnan már gond nélkül magamba tudom tolni a többi részét is. Amikor átcsusszan és önkénytelenül felnyög kicsit az ember, az valami borzasztó jó érzés. De annyira izgat a dolog, hogy vettem egy kb két tenyérnyi méretű tükröt, amit guggolás közben magam alá teszek, hogy lássam, ahogy eltűnik bennem. És ha egyedül vagyok, rendre így élvezek el, hogy bennem van. Másnak is vannak ilyen szexuális igényei, akik ugyanígy párkapcsolatban élnek, de legalábbis heterok?

2014. febr. 13. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van, nem vagy hetero
2014. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De mégis milyen biszexuális ember az olyan, akit egyáltalán nem érdekel a saját neme?
2014. febr. 13. 18:45
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok csak nőben:) a múltkor én kérdezősködtem.
2014. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
használd egészséggel, nekem is van otthon vagy három :) Sp voltam!
2014. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3 És neked mik a tapsztalataid? Vagy még csak tervezgeted?
2014. febr. 13. 18:57
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Már egy ideje csinálom néha. Igen nekem is az a legjobb rész amikor eltűnik bennem. (N)
2014. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És előtte te csinálsz beöntést, vagy nem foglalkozol vele, ha...hogy is mondjam...ha elszíneződik a vége?
2014. febr. 13. 19:08
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
:)) nem csinálok beöntést eddig még nem volt baj, csak ma:))
2014. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nem vagy meleg, ez egyfajta vágy/perverzió, nevezd aminek akarod
2014. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van vibrim, meg prosztata masszírozóm is, mindkettőt imádom használni. :) Szerintem nincs ezzel baj, ha szereted így is izgatni magad. Inkább az a furcsa, hogy a párod elől titkolod a dolgot. Mi szoktunk úgy is szeretkezni, hogy a popsimban van a prosztata masszírozó, amit van hogy párom helyez fel nekem. :) Életem legnagyobb orgazmusait így éltem át. :)
2014. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!