Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan hetero ( legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan hetero ( legalábbis magukat annak nevező) férfiak, akik nyitottak lányos meleg/bi fiúkra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy FÉRFIAS hetero férfiak, akik nem biszexek, nem unik, hanem teljesen aktívak, és semmilyen passzív/lányos szerepet nem gyakorolnak.


kicsit furcsán fogalmaztam ,de remélem, azért érthető.



2015. márc. 21. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Sok pasi nyitott egy masik fiuval torteno szexre csak nem valjak be.
2015. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez így van
2015. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ők a melegek vagy biszexek.


Tetszik vagy nem, egy heteroszexuális ember - legyen férfi vagy nő - nem érdeklődik saját neme iránt.


Olyan ez, mint amikor te nem szereted a tökfőzeléket, anyád pedig azt mondja, hogy de, kicsi fiam, meg kell enni.


Ha van benned érdeklődés, csak azért nem eszed meg a tökfőzeléket, mert más sem szereti, akkor "meleg" vagy. Ebben az esetben lehet, hogy ha nem látja senki, megkóstolod, falatozol belőle kicsit.


Ha egyszerűen ki nem állod a tökfőzeléket, azért, mert szar, akkor "hetero" vagy. Ez utóbbi esetben akkor sem mész a tökfőzelék közelébe, ha nem látja senki.

2015. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én igen,de csak a nagyon nőiesek érdekelnek
2015. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attúl még nem meleg valaki,mert megkíván egy jó popsit
2015. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, nem hát, meg ha egy szép karcsú bácsi teszi be neki hátulról, attól sem.


Erről a "hetero (legalábbis magukat annak nevező) férfiak"-ról nekem mindig Regős Bendegúz jut az eszembe: Nekem mindegy, ha mindjárt Boldogságos Ifiasszonynak is hívatja magát, nyanya!

2015. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad


akkor te konkrétan hogy is vagy ezzel? a nőies formás férfiak tetszenek, és csak aktív szerep érdekel?

2015. márc. 21. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Te talán ilyen fiú vagy?
2015. márc. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak én is ilyen vagyok, csak full aktív, de ha lányos a srác akkor nem gond megdugni.
2015. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

"én is ilyen vagyok, csak full aktív, de ha lányos a srác akkor nem gond megdugni."


Aham, de azért még hetero vagy, ugye?

2015. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!