Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hónapja elhagyott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja elhagyott a barátom, akit én a mai napig nagyon szeretek és hiányzik nekem. Mikor múlik el a hiányérzet? Elmúlik magától vagy majd csak akkor ha valaki olyan fontos lesz nekem mint ő volt? Nektek hogyan ment ez?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő majd segít, 1 hónap még nem sok :/
2015. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem aki elhagyott az igazi nagy szerelem volt, másfél évig minden este sírtam utána (közben volt más kapcsolatom de mindenkiben őt kerestem, csak pótlékok voltak) aztán jött egy másik nagy szerelem ami elfeledtette velem. De azért időnként eszembe jutott azért de már nem vágytam rá csak gondolkodtam hogy miért, mert nem adtam okot rá , hogy kidobjon.
2015. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig jön másik,aki feledteti az előzőt.Viszont túl korán ne lépj bele új kapcsolatba,mert az se jó ha még az előzőt szereted,az újra meg nem tudsz kellőképp koncentrálni,ez kibacás az új partnerrel szemben.
2015. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek a barátom miatt. Nem tudom feledni. Akár mit próbálok, csak a hiányát érzem. Sajnos az a legnagyobb problémám, hogy a mai napig sem tudom mi volt az oka.
2015. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en 2 ev után sem tudtam teljesen elfelejteni az exbarátomat...... senki sem tudta elfeledtettni velem mind a mai napig.
2015. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!