Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nagyon erőlteti az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon erőlteti az anál szexet. Nem akarom, mert aranyerem van és egyszer próbáltam az előzővel és nagyon fájt! Azt mondta, hogy nem szeretem, mert nem akarok neki örömet szerezni és az exe engedte. Félek, hogy elhagy. Mit tegyek? 25/L

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 11:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ennyire gyerekes, és nem ért a szép szóból, akkor nem nagyon tudsz mit tenni.
2015. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
az ilyen meg se érdemel téged! ez nem ffias viselkedés inkább gyerekes! semmit hagyd ott
2015. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem és félek, hogy emiatt elhagy. És amúgy minden mást megteszek. Már érzem kialakult egy megfelelési kényszerem is emiatt!
2015. máj. 14. 11:27
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon rossz helyzetben vagy kedves kérdező! :( 22/F
2015. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%

Ha aranyered van, bunkóság anált erőltetni, attól is kijöhet még jobban.

EGészségtelen, gusztustalan többen is írták, hogy ez a nyílás pont úgy zár, hogy nem tágításra való, a végén az ember nem fogja tudni rendesen a székletét tartani. Ha valaki ezt nem tartja tiszteletben, azt ott kell hagyni.

2015. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ez igaz! Mindig szopom akár le is nyelem bármilyen pózban benne vagyok, de féltem az egészségem és ezt nem akarom ezt az egyet. Azt jajj mi bajom lehet az előzőnek se lett baja és élvezte is. Rohadtul fáj amiket mond.
2015. máj. 14. 11:38
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ha emiatt elhagy, akkor jobb is hogy lelépett. Ma még ezt akarja később ki tudja még mit?

Az aranyér egy egészségügyi probléma. Elég rossz az önmagában is. Aranyeres popsit nem dugunk meg, ez alapszabály, mert csak ronthatjuk a dolgot. Ez olyan, mintha beteg lennél és csak mert neki jól esik olyat követel tőled amitől még betegebbé válhatsz. Szerinted ez normális?

Akit szeretünk azt nem bántjuk. Ez a srác nem szeret téged. A szexuális segédeszköze vagy.

Az ilyen nem pppsiszexet érdemel, hanem két qu..a nagy pofont!

2015. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Javítok: Azt mondja: hogy az előző párjának se lett baja és élvezte.
2015. máj. 14. 11:39
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Bunkó fsz..
2015. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Már mondták, hogy nem szeret, de tudjátok tényleg nagyon szeretem őt, senkit nem szeretem így. És ezt kivül állok nem értik, hogy mit érzek de tudom, hogy igazatok van!
2015. máj. 14. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!