Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az eddigi legjobb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legjobb, amikor lerántottak szájjal / lerántottál valakit szájjal s miért?

Figyelt kérdés
Írd le légyszi a történetet hozzá.

2015. máj. 16. 11:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint nem csak én gondoltam a kérdezőről, hogy egy kis kö..ög. biztos egy 17 éves kis hülyegyerek és ezek szerint a szopás szinonímája a lerántás...
2015. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Kedves Két Utolsó! Nincs itt szó semmi köcsögségről. Szimplán annnyiról, hogy a megnevezett tevékenység hétköznapi szóval sokszor nem megy át a szűrőn. Így kénytelen voltam másképp leírni. Érdekesképp az utolsónak elfogadata az sz betűs szót. Nekem korábban nem mindig. Mielőtt ítélkeznétek, álljatok tükör elé!
2015. júl. 11. 16:58
 23/27 anonim ***** válasza:
na sebaj. és te is elárulod, téged hogy rántottak le? és mikor? és a néhány legjobbat akarjuk persze ...
2015. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#23 Jogos a kérés! :)


(1) Hajón dolgoztam s összejöttem egy csajjal. Árvíz miatt sokáig álltunk egy helyen, s sok szabadidőnk volt. Mikor összejöttünk, aznap meg is történt az eset. Vendégek nem voltak a hajón, így egy vendégkabinba mentünk. S ott előttem térdelve leszippantott s le is nyelte. Ez a mai napig egy nagyon szép emlék s szívesen gondolok mind erre, mind magára a lányra. Lehet, hogy van, aki (kívülálló) ezért elítélné a csajt, ha hall egy ilyet. Én a mai napig rendkívül becsülöm ezért és hálás vagyok neki.


(2) Szintén hajós történet. Hogy miért is alakult így, mindegy is, lényeg, hogy a kapitány csaja a takaróm alá került s ott szívta ki minden erőmet s tüntette el a torkában a feltörő "lávát".


Remélem, kielágítő volt a válasz.


(Ezeket persze azóta is visszasírom.)

2015. júl. 12. 12:49
 25/27 anonim ***** válasza:
na az király. akkor vagány volt a csajszi. dehogy megalázó, sztem aki gy gondolkodik, az felejtse is el a szexet ... a képmutatás megy ezerrel, aztán én is sokszor tapasztaltam, hogy elég 5 perc egy házibulin, és ha a srác olyan, akkor rögtön térdel a csaj (de még az is, amelyik előtte előadást tart arról, hogy az mennyire megalázó). úgyh csajoknál ezt az álszentkedő dumát nem kell komolyan venni, nagyon is rá tudnak kattanni egy srácra ... és akkor srác még egyszer se? hát pedig ajánlom, egyszer próbáld ki, ne tudd meg, mit veszítesz vele!
2015. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25. Segítesz, légyszi, hogy ez mire vonatkozik?

"... ... és akkor srác még egyszer se? hát pedig ajánlom, egyszer próbáld ki, ne tudd meg, mit veszítesz vele!..."

Meg mire gondoltál,amikor azt írtad "...ne tuud +..."?

2020. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Meg mire gondoltál, amikor azt írtad

"...ne tudd +..."?

2020. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!