Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő beszélgetés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő beszélgetés közben a pasi szeméről egy-egy pillanatra rátekint a szájára az mit jelent?

Figyelt kérdés

Ez feltétlen jelenthet szexuális vonzalmat, vagy pedig a pasi feszültebb állapotában tarthatja kissé furán a száját is, és ezért néz többször oda a párja?

Lehet érdekes teóriát vetettem fel. Szóval a lényeg nálatok ez mit jelent csajok / nők?


Köszi előre is!

29/F



2015. máj. 21. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Még régebben hallottam, hogyha valakivel beszélgetünk, és közben tényleg figyelünk a beszélgetőpartnerünkre, akkor ugyanaz figyelhető meg, amit leírtál. Vagyis, a tekintetünk egy háromszöget ír le, ahogyan a 2 szem és a száj között pásztázik. Tehát elméletileg itt nem kéne semmire sem gondolni, hiszen ez lenne a normális. :)
2015. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van, viszont ha a nyakadra is pillant időnként, az már szexuális vonzalmat jelent. Persze többször megismételve. Teljesen tudat alatt történik, és tudományosan igazolt. Mivel onnan árad a tesztoszteron. :)
2015. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nálam csak a számra és szemeimre szokott... :)
2015. máj. 21. 01:01
 4/13 A kérdező kommentje:
Kérdezzek rá mért nézi többször a számat? Szerintetek? :D
2015. máj. 21. 01:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne kérdezz rá, mert hülyének fog nézni! :D

Egyébként én meg pont azt olvastam, hogy amikor a két szem és a száj közti háromszöget írja le a másik fél tekintete, akkor az a vonzalom jele, mert egyrészt odafigyel, másrészt szívesen megcsókolná. Mondjuk lehet, hogy nagy baromság, nem a leghitelesebb helyen olvastam, arról nem is beszélve, hogy én is szoktam mások száját is nézni annak ellenére, hogy nem csókolóznék vele. :D

Inkább próbálj közeledni felé, hívd el valahova, aztán majd egyéb reakcióiból meglátod, hogy mi a helyzet...

2015. máj. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A páromét én is szoktam, de mondtam is neki, hogy miért teszem, nem hagytam úgymond dilemmában.

Sokszor mosolyog is mikor észreveszi.


Mivel a kommunikáció a célra vezető, így tedd azt.


N

2015. máj. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ő a barátnőd? Akkor visszavonom az előző állításom! Bocsi, csak nem vettem először észre a "ezért néz többször oda a PÁRJA-részt", már fáradt vagyok. :D

Ez esetben tényleg kérdezd meg tőle őszintén, egy kapcsolat alapja a kommunikáció!!

2015. máj. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon figyelek arra, amit valaki mond, én is inkább a száját nézem. Nálam ennek semmi köze a vonzalomhoz, inkább a koncentrációhoz.


Mondjuk Novodomszky Évánál (megvan még valakinek? M1 hiradóban volt bemondónő régebben) nem a figyelem miatt nem tudtam levenni a szemem a szájáról. Hihetetlenül erotikusan artikulált.:)

2015. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mikor erdekel hogy mit mond valaki akkor en is szoktam a szajukra nezni, eleg ritkan, de ha egy sracrol van szo akit en vonzonak talalok akkor tobbet nezek a szajara, igaz probalok nem oda nezni, nem akarunk furanak kinezne de neha nem tudom vissza tartani magam, es csak nezek melyen a szemebe aztan a szajara... es igen neha le akarom smarolni mikor a szajat nezem xD :D Lány :*
2015. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy büdös a szája, rossz a lehelete.
2015. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!