Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero csajok! Soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero csajok! Soha nem értettem hogy miért érint titeket annyira "feldolgozhatatlanul rosszul" ha egy (szintén) csaj bevallja hogy bejössz neki vagy szeret? Én leszbikus vagyok de attól mert egy pasi szerelmet vall nem rohanok ki a világból.

Figyelt kérdés
Csak kérdezem mert érdekel. Fejtsétek is ki. Köszi :)

2015. máj. 21. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Mivel ijesztőnek találjuk a gondolatot hogy mit fog cselekedni ezek után és nem tudjuk hogyan kezelhetnénk ezt az információt.
2015. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Ki az a marha aki ma még hetero???? :D :D :D
2015. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2 Szakadok!!! :D igaz :D

#1 Drágám miaz hogy mit fog cselekedni? Szerinted megerőszakol? Vagy elrabol? BRÁVO!!

2015. máj. 21. 12:28
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Én csak azt írtam amit gondoltam és gondol a nagy többség de ha zavar ez akkor minek kérdezed? -.- Egyébként én is kaptam már szerelmi vallomást csajtól és végül megdumáltuk a dolgot és vissza állt barátsággá a dolog és pár hétre össze jött mással.
2015. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj hogy le írtad a véleményed bocsi ha úgy jött le azzal van bajom. Csak furcsa volt.. kifejted mitől félsz és mégis mit csinálna és miért?
2015. máj. 21. 12:38
 6/15 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekel :) Szintén leszbikus vagyok :D



Az is kocogtatja a csőrikémet, hogyha kiderül rólam, vagy elmondom, akkor miért hiszi azt minden lány a körzetemben, hogy belészerettem / belé (tudok) szeretni? :D


Jól ide offoltam, bocsánat. Tekintsük ezt a kommentet annak, hogy mivel keveset válaszolgatok, így "megjelöltem" , hogy könnyebben megtalálhassam majd újra :D



De engem is foglalkoztat a kérdés :)

2015. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem feldolgozhatatlanul rossz, csak kellemetlen.
2015. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na ez a másik, a heterok tobbsege szerint 1 meleg pasi minden pasiba szerelmes vagy minden pasi bejön neki, egy leszbikus csajnak meg minden csaj. Nem mondok inkabb semmit
2015. máj. 21. 12:54
 9/15 A kérdező kommentje:
És mi a kellemetlen benne? (Ha) Nem mászik a szádba, akkor mi?
2015. máj. 21. 12:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem tudod hogy kezeld. Nem akarod megbántani, de elképzelésed sincs mit, hogyan érezhet vagy másképp reagál-e mintha pasi lenne akit elutasítanak.


Persze ha ilyen kötekedő kérdező mint te, simán elküldöm a francba.

2015. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!