Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány percig kényeztessem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány percig kényeztessem a barátomat kb még első alkalomra be nem megy a farka?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 20:51
 1/9 bestest ***** válasza:
Ilyen szabály nincs. Ahogy jólesik. Úgyis érezni fogod.
2015. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem nem akarsz kényeztetni?
2015. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
eltaláltad :D
2015. máj. 22. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
15-30 perc kézzel és 12 perc szájjal.
2015. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de hogyan csináljam,hogy ne menjen el? mert nagyon hamar elszokott:/
2015. máj. 22. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég addig, ameddig kemény nem lesz. Ahhoz, hogy a behatolás sikeres legyen, ezerszer fontosabb a női nemiszerv megfelelő állapotba hozása. Ha nem vagy elég nedves, elég tág, akkor nem fog tudni behatolni, bárhogy is küzdesz az ő farkával.
2015. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csak fogd meg a farkát és a saját tested(melleid) kényeztesd inkább. a puncid is dédelgesd úgy h jól lássa a barátod. a farkát csak óvatosan puszi puszi közbe. meg is nyalhatod kicsit a nyelved hegyével néha de igazábol csak fogjad a farkát tartsd kézben közbe a puncidat készítsd fel az se gond v talán még jobb is ha ekkor még bugyi van rajtad és abban motoszkálsz :) rövid időn belül elég merevnek kell lennie max 2 perc alatt fel kel tudnod állítani úgyis ha fűnyírásbol megy be a szobába vagy h mondjam.

van pár módszer h intenzívebb szopás nélkül is gyorsan merevedjen és ak jó pár percig dughat akkor is ha gyorsabb tüzelő. érzed a markodban a lüktetést és a keménységet is. mint a biciki gumit mikor megmarkolásszuk. nem fáj az neki én is markoltam már a sajátom végtelenszer erősen is. bírni fog néhány ellenőrzést. ha elég jó lesz ak rakd be magadnak.

de ha csak pár perces a barátod akkor kipróbálhatod h te már farok állítás előtt is benedvesíted magad szerintem h ne neki keljen mindig nyalogatnia mert az is izgatja már a faxt és rövidíti kicsit a dugást (ha tényleg olyan gyorsan elmegy

2015. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bestest ***** válasza:
Most komolyan. Ha gyorsan elmegy, akkor ne pippantsd le, ennyi. Előbb du gjon meg, utána megkaphatja a kényeztetést.
2015. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
#8. Pont fordítva lesz jó!
2021. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!