Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék végre találni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék végre találni egy normális csajt! Hol keressem?

Figyelt kérdés
Iskolában nem sikerül, randioldalon még annyira se. Próbálkoztam már szórakozóhelyeken is, de vadidegenekkel egyszerűen nem megy, nincs elég önbizalmam leszólítani a csajokat. De nem is hiszem, hogy pont olyan helyen találnám meg a szerelmet. Hol próbálkozhatnék, vagy mit csináljak?
2015. máj. 22. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ne csinálj semmit! Itt vagyok én neked! :*
2015. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
64%
Ez jó kérdés. Én is vagy 20 éve, erre keresem a választ.
2015. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
52%
éS Loretta mire képes? Randizni képes?
2015. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Ne itt keresd
2015. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tudom erre a választ, de sok sikert neked, hátha összejön amire vágysz. :)
2015. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem itt keresem :D Csak ötleteket várok, esetleg tapasztalatokat/ tanácsokat
2015. máj. 22. 23:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából mi is csak azt tudnánk mondani, amiket te már kimerítettél. Szóval patthelyzet :)
2015. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én épp most vagyok kiábrándulóban a barátnőmből, aki inább a lányom mint a csajom. Rendesek nincsenek bla bla. Majd lesz (másik) ne aggódj. Ezek csak jönnek mennek.
2015. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is unom, hogy a legtöbb nő úgy képzeli el a kapcsolatot, hogy 0-24-ig össze vagyunk nőve minden nap, privát dolgaim (mondjuk hobbi) nem is lehetnek. Szerintem ne azon gondolkodj, hogy hol keresd. Egyszerűen csajozz mindenfelé, menet közben úgyis kiderül, hogy normális-e. A normális nőknek szerintem nincsenek gyűjtőhelyei, szerintem bárhol megtalálhatóak, mint a sötétebbek.
2015. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el utazni.

Ugy könnyebb ismerkedni.

2015. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!